محسن غلاميان براي 4 سال ديگر رئيس هيات قايقراني استان مرکزي باقي ماند

مجمع انتخاباتي هيات قايقراني استان مرکزي با حضور رئيس فدراسيون قايقراني و مديرکل ورزش و جوانان استان امروز 2 اسفند ماه در اراک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، در مجمع انتخاباتي هيات قايقراني استان مرکزي سيدمحمدشروين اسبقيان رئيس فدارسيون، ملکي مديرکل ورزش و جوانان استان مرکزي، روساي هيات هاي شهرستان هاي استان و ديگر اعضاي مجمع حضور داشتند. در پايان مجمع نيز راي گيري انتخاب رئيس هيات انجام شد.
اعضاي هيات قايقراني استان اراک در مجمع انتخاباتي امروز خود در خصوص فضاهاي آبي موجود در استان با رئيس فدراسيون و مديرکل ورزش و جوانان استان بحث و تبادل نظر کردند و رئيس فدراسيون در خصوص حمايت لازم از توسعه قايقراني در استان مرکزي اظهار آمادگي کرد.
رئيس فدراسيون قايقراني در اين مجمع ضمن ابراز خرسندي از حضور در مجمع انتخاباتي استان مرکزي گفت: مرکزي با توجه به امکانات آبي که در اطراف شهرستان هاي استان قرار دارد مي تواند فعاليت هاي زيادي در زمينه قايقراني داشته باشد.
سيدمحمدشروين اسبقيان بيان کرد: با گزارشي که مسئولين از وضعيت فعاليت هاي هيات مرکزي ارائه دادند مشخص است که کارهاي خوبي به خصوص در رشته قايقراني انجام شده است.
وي اضافه کرد: انتظار ما اين است که مسئولين هيات از امکانات سد ها و درياچه هاي استان حداکثر استفاده را در خصوص توسعه قايقراني در سراسر استان مرکزي انجام دهند. ما نيز در فدراسيون حمايت لازم را انجام خواهيم داد تا شاهد پيشرفت قايقراني در تمام رشته ها در استان مرکزي باشيم.
اسبقيان تاکيد کرد: سياست بنده و همکارانم در هيات رئيسه فدراسيون قايقراني حمايت حداکثري از استان ها و هيات هاي سراسر کشور است. استان مرکزي نيز مي تواند با استفاده از امکانات آبي موجود به عنوان يکي از مهمترين پايگاه هاي استعداديابي قايقراني فعاليت کند.
در پايان مجمع پس راي گيري از اعضاي مجمع محسن غلاميان براي 4 سال ديگر به عنوان رئيس هيات قايقراني استان مرکزي انتخاب شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.