دزفول مي تواند به عنوان يک پايگاه خوب زمستاني براي فدراسيون مطرح باشد

تيم ملي آبهاي آرام کشورمان پس از برگزاري يک اردوي 10 روزه در دزفول، از صبح امروز تمرينات خود را در درياچه آزادي دنبال مي کند.
مدير تيم هاي ملي آبهاي آرام پس از بازگشت از اين اردوگفت: دزفول يک محل بسيار مناسب براي اردوهاي زمستاني قايقراني است و مي تواند به عنوان يک پايگاه خوب زمستاني فدراسيون براي رشته آبهاي آرام مطرح باشد.
ايرج اقليمي ادامه داد: پيست دزفول 7 کيلومتر طول دارد با آب و هواي بسيار مناسب در فصل زمستان و قطعا نتايج اين اردو در اين مقطع را سال آينده مشاهده خواهيم کرد.
وي اظهار داشت: هم از نظر آب و هوايي شرايط خوبي داشتيم و هم تمرينات مناسبي را پشت سر گذاشتيم. تمرينات پاروزني استقامتي، هوازي، شنا، دو و دوچره سواري داشتيم که براي اين مقطع از دوره آماده سازي بسيار ضروري بود و بچه ها را در شرايط خوبي قرار داد.
اقليمي بيان کرد: به طور کلي هدف اصلي اين اردو حفظ کيفيت تمرينات بود که به خوبي توانستيم به هدفمان دست پيدا کنيم.
سرمربي تيم ملي کاياک در خصوص نفرات حاضر در اردو تاکيد کرد: قايقراناني که براي حضور در رقابت هاي انتخابي المپيک آماده مي شوند در اردوي دزفول حاضر بودند. البته اين بدين معنا نيست که قايقرانان قطعي ما براي حضور در مسابقات همين نفرات هستند بلکه همه قايقرانان از جمله کساني که در اردوهاي گيلان، مازندران و تهران حاضر هستند تست خواهند داد و بهترين نفرات به مسابقات اعزام مي شوند.
اقليمي در خصوص ادامه تمرينات پاروزنان خاطرنشان کرد: در مرحله بعدي تمرينات با هماهنگي فدراسيون به اردوي 2 ماهه پرتغال خواهيم رفت و براي حضور در کاپ هاي جهاني که ارديبهشت و خرداد سال آينده برگزار مي شود، آماده مي شويم.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.