قايقرانان تيمهاي ملي روئينگ مردان و زنان ايران به اسلووني مي روند

قايقرانان تيم ملي روئينگ بانوان و آقايان کشورمان به منظور حضور در مسابقات قهرماني بزرگسالان جهان و اولين مرحله انتخابي المپيک فردا 31 مردادماه راهي اسلووني مي شوند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات روئينگ قهرماني جهان و انتخابي المپيک از 6 الي 13 شهريور ماه در شهر بلد اسلووني و با حضور قهرمانان جهان و المپيک برگزار خواهد شد.
بر اين اساس در ماده سبک وزن دونفره جفت پاروي بانوان سلماز عباسي و مريم سعيدي، در ماده يکنفره سبک وزن بانوان حميرا برزگر و در ماده چهارنفره سبک وزن جفت پاروي بانوان حميرا برزگر، نازنين ملايي، شادي فرج پور و مونا شادمهر به مربيگري مايک ديويد هيل، جاويد سرابي و مينا موميايي به عنوان دستيار مربي با حريفان خود به رقابت مي پردازند.
همچنين ، افشين فرزام و گانيو شخرت مربيان تيم ملي مردان در ماده يکنفره سنگين وزن محسن شادي، در ماده چهارنفره سنگين وزن تک پارو وحيد جوهري، فرزاد کربلايي، فرهاد کربلايي و سعيد عادلي، در ماده دونفره سنگين وزن تک پارو ياسر جوهري و افشار حيدري و در ماده دونفره سبک وزن مردان حسن جهانيان و عاقل حبيبيان را برگزيدند تا در اين مسابقات به مصاف حريفان خود روند.
محسن شادي دارنده مدال طلاي جهان و المپيک آسيايي در اين رقابتها شانس اول تيم ملي روئينگ کشورمان براي کسب سهميه المپيک در ماده يکنفره سنگين وزن مي باشد.وي که پس از بازبهاي آسيايي گوانگجو تغيير رشاه داده و از سبک وزن به يکتفره سنگين وزن آمده است رقابت سختي با پاروکشان برتر دنيا دارد. وي در صورتي موفق به کسب سهميه المپيک خواهد شد که جزو 11 قايق اول اين ماده در اين مسابقات باشد ، وي در صورت عدم موفقيت در مرحله دوم گزينش درمسابقات انتخابي المپيکي که در سطح آسيادر ارديبهشت ماه سال آينده در کره جنوبي برگزار خواهد شد مي تواند براي بار دوم شانس خود را امتحان کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.