سخت کوشي و تلاش بهترين تجربه ام از تمرين در اروپا بود

ملي پوش تيم ملي آبهاي آرام گفت: اردوي آمادگي خوبي را در فصل آماده سازي در بلغارستان به همراه باشگاه اسن آلمان برگزار کردم. در اين اردو تمرينات استقامتي و قدرتي انجام داديم و از نظر فني تجارب ارزشمندي بدست آوردم.
احمدرضا طالبيان اظهار داشت: قايقرانان اروپايي تمرينات بسيار فشرده اي انجام مي دادند و واقعا سخت کوش بودند. بهترين تجربه اي که از اين اردو بدست آوردم به کارگيري تلاش و سخت کوشي براي رسيدن به موفقيت است که از تمرين در يکي از بهترين باشگاه هاي جهان بدست آوردم.
وي اضافه کرد: در آنجا تيم تحت نظر و با برنامه سرمربي کار مي کرد و هر 3 قايقران يک مربي داشتند. قايقرانان در سطح بالايي تمرين مي کردند. در زمان ورود به اردو 7 ثانيه با آن ها اختلاف داشتم و البته در پايان اردو اين زمان به 2 ثانيه کاهش پيدا کرد.
طالبيان بيان کرد: هفته اي 9 ساعت در آب تمرين داشتيم و به طور متوسط روزانه 20 تا 30 کيلومتر پارو مي زديم. روزهاي اول فشار زيادي را تحمل کردم و در ادامه تمرينات عادي تر شد.
وي افزود: در اين مقطع از تمرينات اين اردو بسيار خوب بود که با حمايت حامي مالي ام مکين دريا توانستم اين شرايط را تجربه کنم.
طالبيان تصريح کرد: پس از پايان اردو به کشور بازگشتم و تمريناتم را پي گرفتم. در مرحله بعد هم اردوي پرتغال را پيش رو داريم و براي رقابت هاي سال آينده آماده خواهيم شد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.