تيم ملي اسکي روي آب کشورمان به اندونزي مي رود

سعيد رزاقي تنها نماينده تيم ملي اسکي روي آب کشورمان شنبه 10 مهرماه به منظور شرکت در مسابقات قهرماني آسيا، استراليا و اقيانوسيه به اندونزي پرواز مي کند .
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسئولان فدراسيون قايقراني که پس از جدايي رشته اسکي روي آب همچنان به حمايت از اين رشته پرداخته اند بار ديگر تيم ملي اسکي روي آب کشورمان را به مسابقات برون مرزي اعزام خواهند کرد تا نتيجه تلاش بدون وقفه مربيان و ورزشکاران اين رشته را ببينند.
تيم ملي اسکي روي آب ايران تنها با يک نماينده راهي اين رقابتها مي شود. سعيد رزاقي اسکي باز کشورمان که دوره گذشته اين مسابقات در کره جنوبي به مصاف حريفان خود رفته بود اين دوره نيز در برابر حريفان آسيايي خود قرار خواهد گرفت.
رزاقي که در دوره گذشته در رشته اسلالوم مقام پنجم و در رشته هاي پرش و تريک نيز مقام هفتم را به دست آورده بود ، پس از بازگشت از اين مسابقات تمرينات خود را به صورت مستمر زير نظر حميد قدمي مربي تيم ملي پيگيري کرد تا آمادگي خود را براي مسابقات اين دوره بيشتر کند ورکوردهايش را بهبود بخشد . وي در جاکارتاي اندونزي در رشته هاي اسلالوم، پرش و تريک به مصاف حريفان خود خواهد رفت.
اين رقابتها 14 تا 18 مهرماه با حضور حدوداً 30 ورزشکار از 10 کشور در جاکارتاي اندونزي برگزار خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.