جوانان روئينگ ايران با هم رقابت مي کنند

چهارمين دوره مسابقات قهرماني کشور روئينگ در رده سني جوانان و زير 22 سال از فردا 13 مهر ماه در دو بخش آقايان و بانوان در بندرانزلي برگزار مي گردد .
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، اين رقابتها به منظور شناسايي افراد مستعد و پشتوانه سازي تيمهاي ملي روئينگ کشورمان براي حضوري موفق در مسابقات المپيک 2012 لندن برگزار خواهد شد. ضمن اينکه مسابقات قهرماني جوانان و زير 23 سال جهان نيز سال آينده برگزار خواهد شد که مسئولين فدراسيون براي اينکه تيم روئينگ کشورمان در اين رقابتها نيز موفق ظاهر شوند از هم اکنون بر روي جوانان سرمايه گذاري مي کنند.
نفرات برتر چهارمين دوره مسابقات قهرماني کشور روئينگ بعد از بازيهاي آسيايي گوآنگجو به اردوهاي تيم ملي دعوت خواهند شد.
اين رقابتها در بخش بانوان از فردا 13 مهر آغاز شده و تا فردا ادامه خواهد داشت. در اين بخش 37 قايقران از استانهاي تهران، خوزستان، آذربايجان شرقي، البرز، گيلان، آذربايجان غربي، زنجان، مازندران و چهارمحال و بختياري حضور دارند و در رشته هاي يک نفره سبک و سنگين وزن با هم به رقابت مي پردازند.
مسابقات بخش آقايان نيز 16 و 17 مهرماه برگزار خواهد شد که تاکنون استانهاي چهارمحال و بختياري، خراسان شمالي، آذربايجان غربي، مازندران، بوشهر، زنجان، زنجان، گيلان و تهران براي حضور در اين رقابتها اعلام آمادگي کرده اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.