محسن شادي مستقيماً به نيمه نهايي راه يافت

مسابقات روئينگ قهرماني زير 23 سال جهان امروز با راهيابي محسن شادي به مرحله نيمه نهايي آغاز شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، دراين رقابتها که با حضور کشورهاي صاحب نام جهان در کشور چک آغاز شده است قايقرانان کشورمان به مصاف حريفان خود رفتند که پس از پايان رقابتهاي روز نخست ، در رشته سبک وزن يکنفره مردان محسن شادي نائب قهرمان دوره گذشته اين رقابتها در گروه 6 با کشورهاي آلمان، صربستان، دانمارک و پرو هم گروه بود که در نهايت به عنوان اول دست يافت و مستقيماً به مرحله نيمه نهايي راه يافت.
در رشته سبک وزن يکنفره زنان فاطمه خلج هدايتي در مصاف با قايقرانان کشورهاي انگلستان، نروژ، سوئيس ، اسلواکي و پرتغال در گروه 2 اين رقابتها در مکان پنجم ايستاد و به مرحله ماقبل نيمه نهايي رسيد.
در گروه يک رشته سبک وزن چهارنفره زنان قايقران کشورهاي ايران، آلمان، آمريکا، نيوزلند و ايتاليا حضور داشتند که مينا اميني، بهناز مراد خاني، فاطمه خلج هدايتي و نسيم بن يعقوب از کشورمان پنجم شدند و در مرحله ماقبل نيمه نهايي به مصاف حريفان خود خواهند رفت.
هما حسيني در رشته سنگين وزن يکنفره زنان و در گروه 3 به مصاف حريفان خود از کشورهاي ليتواني، صربستان، سوئيس و يونان رفت که در نهايت ضمن کسب مقام پنجم به مرحله ماقبل نيمه نهايي رسيد.
بهناز مرادخاني و نسيم بن يعقوب در گروه يک رشته سبک وزن دونفره زنان به مصاف کشورهاي فرانسه، روسيه، آمريکا و هنگ کنگ رفتند و پنجم شدند. اين قايقرانان فردا در مرحله ماقبل نيمه نهايي به مصاف حريفان خود مي روند.
در گروه 2 رشته سنگين وزن يکنفره مردان مجتبي شجاعي پنجم شد و به مرحله ماقبل نيمه نهايي صعود کرد، در اين گروه تيمهاي ليتواني، سوئد، اروگوئه ، آرژانتين و پرو حضور داشتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.