رئيس فدراسيون قايقراني از سد فريمان بازديد کرد

غلامرضا اميني رئيس فدراسيون قايقراني با حضور در استان خراسان رضوي ضمن ديدار با مسئولين ورزش استان، از سد فريمان بازديد کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، غلامرضا اميني در ادامه روند بازديد هاي خود از هيات هاي قايقراني، روز گذشته 23 دي ماه از استان خراسان رضوي بازديد کرد. رئيس فدراسيون قايقراني در اين سفر در جلسه با صبوريان مديرکل ورزش و جوانان خراسان رضوي، ولي پور قائم مقام مديرکل و توکلي رئيس هيات قايقراني استان در خصوص مشکلات هيات به بحث و گفتگو پرداخت. اميني در اين جلسه با اشاره به تخصيص قايق از سوي وزير ورزش و جوانان، بر لزوم تجهيز هيات ها و استان هاي علاقه مند و مستعد تاکيد کرد.
در اين جلسه حکم عضويت توکلي در کميته امور استان هاي فدراسيون قايقراني اعطا شد.
در ادامه اين سفر رئيس فدراسيون قايقراني به همراه مديرکل ورزش و جوانان و رئيس هيات قايقراني خراسان رضوي به شهر فريمان رفت و ضمن برگزاري جلساتي با مسئولين شهرستان از سد فريمان بازديد کرد.
در بازديد از اين سد که با حضور بزم آرا فرماندار، شيرافکن شهردار، کاظمي رئيس شوراي شهر و اعضاي شوراي شهر فريمان انجام شد، راه اندازي هيات قايقراني فريمان در دستور کار قرار گرفت.
در جلسه رئيس فدراسيون قايقراني در فريمان مقرر شد زيرساخت هاي لازم در خصوص احداث دفتر هيات و محل نگهداري قايق توسط مسئولين شهر ايجاد شود و فدراسيون نيز امکانات مورد نياز را در اختيار هيات قرار دهد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.