مصاف پاروزنان ايران با قايقرانان جهان

 

عاقل حبيبيان و حسن جهانيان قايقرانان کشورمان در ماده دونفره سبک وزن مردان در مسابقات قهرماني جهان و انتخابي المپيک در مصاف با حريفان خود به مرحله ماقبل نيمه نهايي راه يافتند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، عاقل حبيبيان و حسن جهانيان روئينگ سواران تيم دونفره سبک وزن با حريفاني از 33 کشور براي کسب سهميه المپيک مسابقه خواهند داد. حبيبيان و جهانيان با حريفاني از کشورهاي الجزاير، آرژانتين، ارمنستان، اتريش، بلژيک، بلغارستان، کانادا، چين، کوبا، دانمارک، مصر، السالوادور، اسپانيا، فرانسه، انگلستان، آلمان، يونان، هنگ کنگ، مجارستان، هند، ايتاليا، قزاقستان، مکزيک، هلند، نروژ، نيوزلند، لهستان، پرتغال، اسلوني، سوئيس، سوئد، ترکيه و آمريکا روبه رو هستند.
قايقرانان کشورمان در گروه 1 مرحله مقدماتي اين ماده با اوسکار روسبرگ و دنيس برنهارد سون از سوئد، جاناتان وينتر و برين ديبرت از آمريکا، ندلکو واسيلو و ليوبومير گوسپودينوو از بلغارستان، لورنزو برتيني و اليا لوئيني از ايتاليا و سنو نارايان و شوکندار تومار از هند مصاف کردند.
در اين مسابقه
لورنزو برتيني و اليا لوئيني از ايتاليا با زمان 6/24/25، جاناتان وينتر و برين ديبرت از آمريکا با زمان 6/29/46 و اوسکار روسبرگ و دنيس برنهارد سون از سوئد با زمان 6/34/32 در رده هاي اول تا سوم قرار گرفتند.
پاروزنان کشورمان نيز در پايان اين مسابقه با زمان 6/42/74 در رده ششم قرار گرفته و موفق به صعود به مرحله ماقبل نيمه نهايي شدند.


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.