مريم سعيدي و سولماز عباسي به مرحله ماقبل نيمه نهايي راه يافتند

مريم سعيدي و سولماز عباسي در ماده دونفره سبک وزن مسابقات قهرمان جهان و انتخابي المپيک روئينگ به ماقبل نيمه نهايي راه يافتند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، در ادامه مسابقات قهرماني جهان و انتخابي المپيک روئينگ دور مقدماتي رقابت هاي دونفره سبک وزن بانوان برگزار شد. تيم دونفره کشورمان با ترکيب مريم سعيدي و سولماز عباسي با ورونيکا درسز و مادالنا کمينتز از لهستان، آليس مک نامارا و حنا اوري هال از استراليا، کريستينا گيزاتزيو و آلکساندرا نتسيوايو از يونان، آتسومي وزکوموتو و منامي هاياشي از ژاپن و وناي هوانگ و فيونگ پان از چين همگروه بود که در نهايت با زمان 7:38.91 دقيقه در رده ششم ايستاد.
در اين گروه کريستينا گيزاتزيو و آلکساندرا نتسيوايو از يوبان با زمان 6:56.12 دقيقه اول، وناي هوانگ و فيونگ پان از چين با زمان 7:00.23 دقيقه دوم و آليس مک نامارا و حنا اوري هال از استراليا با زمان 7:00.28 دقيقه سوم شدند.
مريم سعيدي و سولماز عباسي در حالي اين نتيجه را بدست آوردند که در دور مقدماتي با تيم لهستان مقام 6 المپيک 2004، تيم استراليا مقام اول کاپ 3 و مقام 4 قهرماني جهان سال گذشته، تيم يونان مقام سوم کاپ 1،2 و 3 و قهرماني جهان 2010 و تيم چين مقام دوم کاپ 2 جهاني2010 همگروه بودند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.