حسن خسته بند به عنوان رئيس هيات قايقراني استان گيلان انتخاب شد

مجمع انتخاباتي هيات قايقراني استان گيلان امروز 24 اسفند ماه با حضور اسبقيان رئيس فدراسيون قايقراني برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، در اين مجمع سيدمحمدشروين اسبقيان رئيس فدراسيون قايقراني، بابايي مديرکل ورزش و جوانان استان گيلان و اعضاي مجمع حضور داشتند.
رئيس فدراسيون قايقراني در اين مجمع گفت: استان گيلان به عنوان يکي از مهمترين پايگاه هاي قهرماني پروري در کشور مطرح است که اميدواريم با توسعه اين رشته در تمام شهرستان هاي استان شاهد پيشرفت قايقراني باشيم.
سيدمحمدشروين اسبقيان افزود: خوشبختانه استان گيلان به لحاظ منابع آبي بسيار غني است. به طوري که تمام رشته هاي فدراسيون قايقراني اعم از آبهاي آرام، روئينگ، اسلالوم، بادباني و کانوپولو مي توانند در اين استان فعال باشند.
وي بيان کرد: با بازديدي که از هيات قايقراني و امکانات آن داشتم، تجهيزات خوبي در اختيار قايقرانان استان قرار دارد که اميدواريم با نظارت مسئولين هيات ضمن حفظ اين امکانات در راستاي توسعه قهرمان پروري حرکت کنيم.
اسبقيان تاکيد کرد: حضور افراد با سابقه قايقراني يکي از موهبت هايي است که هيات قايقراني استان گيلان از آن بهره مي برد. قطعا پيشکسوتان اين رشته مي توانند در روند پيشرفت اين رشته ورزشي حامي مسئولين، مربيان و قايقرانان گيلاني باشند.
وي ضمن قدرداني از زحمات مسئولين هيات در راستاي برگزاري اردوهاي تيم ملي تصريح کرد: امکانات قايقراني در گيلان به خصوص بندرانزلي به نحوي است که ما به راحتي مي توانيم اردوهاي تيم هاي ملي را در اين شهرستان برگزار کنيم. از مسئولين ورزش استان و هيات قايقراني گيلان تشکر مي کنيم که با برگزاري منظم اردوهاي 2 رشته آبهاي آرام و روئينگ به فدراسيون ياري رساندند.
اسبقيان خاطرنشان کرد: حضور تعداد زيادي از ملي پوشان و 3 مربي از استان گيلان نشان دهنده ظرفيت بالاي رشته قايقراني در اين منطقه از کشور است. اميدواريم با همت و تلاش بيشتر مسئولين هيات قايقراني شاهد رشد و بالندگي اين رشته ورزشي در استان باشيم. ما نيز در فدراسيون قايقراني توجه ويژه اي به استان گيلان خواهيم داشت.
در پايان مجمع با راي گيري از اعضا حسن خسته بند با کسب 19 راي از مجموع 19 راي ماخوذه به عنوان رئيس هيات قايقراني استان گيلان انتخاب شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.