نتايج جهاني ما را اميدوار به کسب سهميه کرد

رئيس فدراسيون قايقراني با مثبت ارزيابي کردن عملکرد ملي پوشان آب هاي آرام در مسابقات جهاني مجارستان گفت: براي اولين بار شاهد حضور يک قايقران کشورمان در فينال B مسابقات آب هاي آرام بوديم و همين مسئله ما را به کسب نخستين سهميه المپيک در کانوئينگ مسابقات قهرماني آسيا اميدوار کرد.
احمد دنيامالي گفت: اگرچه تيم ملي آب هاي ايران در مسابقات جهاني مجارستان موفق به کسب سهميه المپيک نشد، اما همين که احمدرضا طالبيان به عنوان نماينده کشورمان براي نخستين بار به فينال B راه يافت، بسيار ارزشمند بود.
وي تصريح کرد: ساير ملي پوشان نيز عملکرد قابل قبولي نسبت به دوره گذشته ارائه کردند طوري که رئيس فدراسيون جهاني به دنبال اين نتايج به فدراسيون ايران تبريک گفت، با اين روند به مسابقات قهرماني آسيا بسيار اميدوار هستيم.
رئيس فدراسيون قايقراني ادامه داد: ما به عملکرد احمدرضا طالبيان در مسابقات قهرماني خوش بين هستيم. او کار سختي در مسابقات آسيايي خواهد داشت، با اين حال به کسب نخستين سهميه المپيک در رشته کانو در مسابقات قهرماني آسيا اميدواريم.
وي در رابطه با آغاز مسابقات روئينگ قهرماني جهان گفت: مسابقات روئينگ همواه از سطح بسيار بالايي برخوردار است و با توجه به اهميت رقابت ها برترين هاي دنيا براي کسب سهميه با يکديگر رقابت نزديکي خواهند داشت. ما در کسب سهميه المپيک به محسن شادي اميد بيشتري داريم، اما او کار سختي در پيش دارد، چرا که براي نخستين بار در وزن آزاد به مصاف حريفانش مي رود.
دنيامالي اضافه کرد: محسن شادي شرايط خوبي دارد، اما در هر حال قرار گرفتن در بين 11 نفر اول دنيا آن هم در وضعيتي که اين قايقران روئينگي کشورمان وزن خود را تغيير داده و بايد با قهرمانان به نام دنيا مسابقه دهد، کمي سخت است، اما براي شادي هم سهميه المپيک در آسيا را متصور هستيم و از اين بابت ترديدي نداريم.
گفتني است؛ مسابقات قايقراني قهرماني روئينگ و انتخابي المپيک لندن از 6 شهريورماه در اسلووني آغاز شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.