قايقرانان ايران براي رسيدن به فينال امروز به آب مي زنند

در ادامه مسابقات روئينگ قهرماني زير 23 سال جهان قايقرانان ايران به مصاف حريفان خود رفتند که محسن شادي ، نسيم بن يعقوب و بهناز مرداخاني موفق شدند براي راهيابي به فينال A اين رقابتها به مرحله نيمه نهايي صعود کنند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، اين مسابقات از اول مرداد ماه در کشور چک شهر راچيچ آغاز شده و تا 4 مرداد ماه ادامه خواهد داشت که قايقرانان کشورمان در روز دوم مسابقات به نتايج زير دست يافتند:
محسن شادي در رشته سبک وزن يکنفره مردان در دومين مسابقه خود با کشورهاي آرژانتين، اوکراين، آمريکا، ترکيه و دانمارک هم گروه بود که موفق شد به مقام اول در گروه خود رسيد و به مرحله نيمه نهايي راه يافت. شادي در صورت کسب مقام هاي اول تا سوم به فينال A صعود خواهد کرد.
بهناز مراد خاني و نسيم بن يعقوب نيز در سبک وزن دونفره زنان در گروه خود سوم شدند و به مرحله نيمه نهايي راه يافتند و در صورت کسب عنوان اول تا سوم به فينال A راه خواهند يافت . در اين گروه کشورهاي کانادا، هنگ کنگ، سوئد و استوني حضور داشتند.
فاطمه خلج هدايتي در رشته سبک وزن يکنفره زنان پس از مصاف با حريفاني از کشورهاي آمريکا، سوئيس، پاراگوئه، ايتاليا و ونزوئلا چهارم شد و به فينال C راه يافت.
در رشته سبک وزن چهارنفره زنان مينا اميني، بهناز مرادخاني، فاطمه خلج هدايتي و نسيم بن يعقوب به رقابتها با قايقراناني از کشورهاي ايتاليا، فرانسه، نيوزلند و بلاروس رفتند و ضمن کسب عنوان پنجم به فينال B رسيدند.
در سنگين وزن يکنفره زنان هما حسيني با قايقرانان کشورهاي سوئد، سوئيس، لهستان، آمريکا و کرواسي هم گروه بود که در نهايت پنجم شد و به فينال C رسيد.
در رشته سنگين وزن يکنفره مردان مجتبي شجاعي به مصاف حريفان خود از کشورهاي اسلواکي، اوکراين، نيوزلند و استراليا رفت و ضمن سوم شدن ، امروز در مرحله مقدماتي مسابقات رده بندي به مصاف حريفان خواهد رفت و در صورت کسب عنوان اول تا سوم به فينال C صعود خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.