قايقرانان تيمهاي ملي روئينگ تمرينات خود را پيگيري مي کنند

پاروزنان تيمهاي ملي روئينگ بانوان و آقايان کشورمان از 10 فروردين ماه اولين مرحله اردوي آمادگي خود را در سال 92 آغاز مي کنند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، اين مرحله از اردوي آمادگي تيم ملي از 10 فروردين در بخش آقايان در درياچه مجموعه ورزشي آزادي و در بخش بانوان در بندرانزلي آغاز خواهد شد و تا آخر ماه جاري نيز ادامه خواهد داشت و قايقرانان تيمهاي ملي روئينگ کشورمان که مسابقات بازيهاي آسيايي اينچوآن کره جنوبي را پيش رو دارند تمرينات خود را با انگيزه و جديت بيشتري زير نظر مربيان پيگيري خواهند کرد.
بر اين اساس در تيم ملي آقايان عاقل حبيبيان، وحيد جوهري، فرزاد و فرهاد کربلايي قلي زاده از آذربايجان غربي، صابر نادري از تهران، سيد اسماعيل اصغري از مازندران، امير رهنماي رونقي از گيلان و حامد خدري از بوشهر به سرمربيگري افشين فرزام و کمک مربيگري کيهان شمسي حضور خواهند داشت.
در تيم ملي بانوان نيز سولماز عباسي و مريم سعيدي از تهران، مهسا جاور و فرحناز عشقي از زنجان، حميرا برزگر و نازنين ملائي از گيلان، شيما جباري از مازندران و رويا عباسي از آذربايجان غربي زير نظر بهناز مرادخاني مربي و مريم احساني دستيار مربي خود تمريناتشان را دنبال مي کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.