روي مدال طلاي من حساب کنيد

احمدرضا طالبيان قايقران تيم ملي آبهاي آرام کشورمان گفت: در بازيهاي آسيايي مسئوليت سنگيني بر روي دوشم است ولي با اعتماد به نفسي که دارم و تمريناتي که انجام داده ام براي کسب بهترين نتيجه به چين مي روم.
وي ادامه داد: در گوآنگجو پاسخ اعتماد و سرمايه گذاري مسئولان را مي دهم و فقط مي روم که مدال طلا را به ايران بياورم.
طالبيان بيان کرد: تاکنون در مسير گرفتن مدال گام برداشته ام و اين را در مسابقات مختلف نشان داده ام که اين رقابتها نيز از اين قاعده مستثنا نمي باشد.
کاياک سوار تيم ملي کشورمان در رابطه با حريفانش تصريح کرد: مهمترين رقباي من قايقرانان چين، ژاپن، قزاقستان و ازبکستان هستند که تقريباً همه حريفانم را مي شناسم و براي رقابت با آنها مشکلي ندارم.
دارنده 11 مدال آسيايي اظهار داشت: خوشبختانه امکانات بسيار خوب شده طوريکه با گذشته اصلاً قابل مقايسه نيست. هرسال که مي گذرد امکانات بهتر مي شود.
وي افزود: حضور دکتر روانشناس و دکتر تغذيه در اردو يکي از مهمترين مسائلي است که باعث افزايش روحيه ما شده و بسيار مفيد است.
طالبيان گفت: شرکت در مسابقات مختلف جهاني نيز براي من بسيار مفيد بوده است. رقابت با حريفان قدرتمند جهاني و سطح بالاي مسابقات تجربه من را افزايش داد، طوري که در هر مسابقه عملکرد بهتري نسبت به گذشته داشتم و مطمئناً اين مسئله من را در بازيهاي آسيايي گوآنگجو کمک خواهد کرد.
ملي پوش تيم آبهاي آرام کشورمان در پايان خاطر نشان کرد: بزرگترين آرزويم قهرماني در المپيک است . هميشه هدفم را در اين مسئله گذاشته ام و در مسيرش حرکت مي کنم که قهرماني در بازيهاي آسيايي 2010 گوآنگجو حرکت من را براي رسيدن به آرزويم سريعتر خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.