مي خواهم همه مدالهاي طلا مال من باشد

محسن شادي ملي پوش تيم روئينگ کشورمان گفت: با توجه به اينکه تاکنون اولين ها به من تعلق داشته ، به چين مي روم تا اولين مدال طلاي بازيهاي آسيايي قايقراني را براي ايران کسب کنم.
وي ادامه داد: به جز مدال طلا به هيچ مدال ديگري فکر نمي کنم و در مسابقات نيز با تمام وجودم پارو مي زنم.
شادي در خصوص تمرينات بيان کرد: تمرينات خوب در عين حال سخت و فشرده اي را پشت سر گذاشته ايم و اين روزهاي آخر نيز فشار خيلي بيشتر شده است. خوشبختانه رکوردهاي بسيار خوبي نسبت به گذشته به ثبت رسانده ايم و پيشرفت قابل قبولي نيز داشته ايم.
طلايه دار جهان افزود: وجود امکانات عالي در کنار تمرينات سخت انگيزه ما را بالا برده است. ما هرچه مي خواهيم در اختيار داريم و همين مسئله باعث افزايش تمرکزمان شده است.
ملي پوش روئينگ ايران گفت: حضور در مسابقات مختلف، آشنايي با شرايط متفاوت و رقابت با حريفان قدرتمند و در نهايت کسب مدال طلا ، براي من بسيار مفيد بوده است. با شرکت در هر مسابقه استرسم کمتر، روحيه ام بالاتر و تجربه ام بيشتر مي شود. با کسب هر مدال نيز اراده ام قوي تر مي شود.
وي ادامه داد: هميشه قهرمان ماندن سخت تر از قهرمان شدن است. من زود قهرمان شدم و بايد تا آخر قهرمان بمانم. ديگر به مدال نقره و برنز فکر نمي کنم و مي خواهم همه مدالهاي طلا مال من باشد.
شادي در خصوص حريفانش در گوآنگجو تصريح کرد: در بازيهاي آسيايي حريفان قدرتمندي از چين، ژاپن، هنگ کنگ، هند و چين تايپه دارم. آنان هم تجربه و هم سن بيشتري نسبت به من دارند به طوريکه حريف ژاپني من تاکنون در 4 المپيک حضور داشته و اين کار من را سخت مي کند ولي با توانايي اي که از خودم سراغ دارم اين سختي برايم چيزي نيست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.