قايقرانان تيمهاي ملي آبهاي آرام به آب مي زنند

ملي پوشان تيم ملي آبهاي آرام بانوان و آقايان کشورمان نوزدهمين و آخرين مرحله اردوي آماده سازي خود را پيش از اعزام به بازيهاي آسيايي 2010 گوآنگجو از 26 مهرماه در درياچه مجموعه ورزشي آزادي آغاز مي کنند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، تيم ملي آبهاي آرام کشورمان متشکل از 7 قايقران پسر و 3 قايقران دختر به عنوان آخرين تيم قايقراني به المپيک آسيايي اعزام مي شود. قايقرانان ملي پوش کشورمان از روز دهم تا روز چهاردهم مسابقات در 10 ماده با حريفان مبارزه مي کنند. ملي پوشان ايران که 40 روز ديگر بايد در اين رقابتها حاضر شوند اين روزها تمريناتشان را تخصصي تر و پرفشارتر از گذشته دنبال مي کنند که براين اساس آخرين مرحله اردوي خود را نيز از 27 مهرماه لغايت 16 آبانماه در درياچه مجموعه ورزشي آزادي برگزار خواهند کرد.
محسن سعادتخواه از گيلان، امين بوداغي، حسين سينکايي، اروند درويش و فرزين اسدي از مازندران، احمدرضا طالبيان از اصفهان، شاهو ناصري از کردستان، عليرضا عليمحمدي و حميد ترکي از تهران و عادل مجللي از گلستان در تيم ملي آقايان و نجمه سجادي از گيلان و آرزو معتمدي، سيما عروجي و درسا کفيلي از تهران در تيم ملي بانوان به سرمربيگري لوتار شفر، ايرج اقليمي به عنوان مدير تيمهاي ملي و الياس اقليمي مربي تيم تمرينات خود را دنبال مي کنند.
قايقرانان تيم ملي ب نيز در 2 استان ديگر تمرين خواهند کرد که بر اين اساس جعفر محمدي دوست، علي آقاميرزايي، فرزاد مظلوم، آرش بصارت دار، آرمين بخشي زاد، آرش قادري، سعيد فضل اولي و هادي صياد سروري به مربيگري سيد محمد مرتضوي در استان گيلان و محمدرضا نيک منش نيز به مربيگري حسين ملکي در استان مازندران تمرين خواهند کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.