غلامرضا اميني با استاندار کرمانشاه ديدار کرد

غلامرضا اميني رئيس فدراسيون قايقراني از اماکن قايقراني استان کرمانشاه بازديد کرد و با مسئولين استان به گفتگو پرداخت.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، غلامرضا اميني در ادامه سفرهاي استاني خود، روز گذشته 4 بهمن ماه از هيات قايقراني کرمانشاه بازديد کرد. رئيس فدراسيون قايقراني در بازديد از امکانات سد سنقر کرمانشاه، بر لزوم تجهيز اين سد تاکيد کرد و آن را محل مناسبي براي برگزاري اردوهاي قايقراني در سال جديد دانست. اميني در سنقر با ايزدي فرماندار اين شهر و جوهري مديرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه ديدار کرد. در اين ديدار تشکيل هيات قايقراني در محل سد سنقر و فراهم شدن امکانات اوليه در دستور کار قرار گرفت.
رئيس فدراسيون قايقراني در اين سفر از شهرستان هاي گيلان غرب و قصر شيرين بازديد کرد. در بازديد از گيلان غرب که مردم آن در زمان 8 سال دفاع مقدس جانفشاني هاي فراواني داشته اند، اميني به همراه مديرکل ورزش و جوانان با اکبري فرماندار اين شهر ديدار کرد. در اين ديدار قرار شد با توجه به امکانات شهرستان هيات قايقراني راه اندازي شود و فدراسيون تجهيزات مناسب در اختيار هيات اين شهر قرار دهد.
در بازديد رئيس فدراسيون قايقراني از شهرستان قصر شيرين نيز مقرر گرديد شرايط براي راه اندازي رشته اسلالوم در رودخانه قره سو که از مرکز شهر مي گذرد، فراهم شود.
در ادامه اين بازديد اميني بعداز ظهر روز گذشته در کرمانشاه با رضايي استاندار اين استان ديدار کرد. استاندار کرمانشاه در اين جلسه حمايت خود را از رشته قايقراني در استان اعلام کرد و از کمک هاي استانداري به استفاده از حداکثر ظرفيت هاي استان براي توسعه قايقراني در اين استان خبر داد.
در اين جلسه همچنين توافقنامه اي ميان اداره کل ورزش و جوانان و فدراسيون قايقراني با حضور استاندار امضا شد و مقرر گرديد مناطق آبي سنقر و گيلان غرب و رودخانه قره سو قصر شيرين در اختيار هيات قايقراني استان قرار گيرد و فدراسيون نيز تجهيزات لازم را در اختيار ايشان قرار دهد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.