روئينگ براي قهرماني جوانان جهان و سهميه المپيک آماده مي‌شود

 رئيس کميته روئينگ فدراسيون قايقراني گفت: قايقرانان روئينگ پس از گوانگجو خود را براي قهرماني جوانان جهان و سهميه المپيک آماده مي‌کنند. 

عمران پورعسگرپرست عنوان کرد: ملي‌پوشان ما عملکرد خوبي از خود در گوانگجو به نمايش گذاشتند، اين در حالي بود که اين تيم در دوحه و در اولين حضور خود در 3 ماده (4 نفره مردان و زنان و تک نفره سبک وزن مردان) حضور داشته و بدون کسب نتيجه‌اي حتي صعود به فينال A به کار خود پايان داد.وي افزود: تيم ملي در گوانگجو در 9 ماده از 14 ماده برگزار شده شرکت کرد و توانست به دو مدال ارزشمند دست پيدا کند. به علاوه اکثر پاروزنان ما به فينال A صعود کردند.  

پورعسگرپرست با اشاره به ادامه اردوهاي تمريني قايقرانان تصريح کرد: بر اساس برنامه فدراسيون تمرينات ملي‌پوشان بدون وقفه و به شکل مستمر همچنان دنبال خواهد شد؛ چرا که تيم ملي 8 ماه ديگر رقابت‌هاي جهاني جوانان را در پيش رو دارد، به علاوه ما بايد براي کسب سهميه المپيک لندن نيز آماده شويم، هر چند که هنوز رقابت‌هايي که مجوز المپيک در آنها داده مي‌شود مشخص نشده اند.

مسئول کميته روئينگ در خصوص بحث استعداديابي در اين رشته تاکيد کرد: بر اساس برنامه‌هاي فدراسيون اين مقوله دنبال مي‌شود. با توجه به اهميت اين بحث مربيان خارجي حاضر در ايران به شهر هاي مختلف اعزام خواهند شد تا استعدادهاي شناسايي شده را تاييد کرده و برنامه تمريني مناسب را براي آنها طراحي کنند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.