سومين مرحله اردوي تدارکاتي تيم ملي آبهاي آرام مردان برگزار مي شود

سومين مرحله اردوي تدارکاتي تيم ملي آبهاي آرام مردان با حضور 16 قايقران از 9 استان از جمعه 6 دي ماه در درياچه آزادي آغاز خواهد شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، سومين مرحله از اردوي تيم ملي آبهاي آرام مردان به منظور حضور موفق در بازيهاي آسيايي اينچئون در 2 بخش کاياک و کانو انجام مي شود. اين مرحله از اردو با حضور 16 قايقران از 9 استان برگزار خواهد شد.
مرحله سوم اردوي آمادگي تيم ملي آبهاي آرام مردان بزرگسالان از 6 دي ماه در درياچه آزادي آغاز مي شود و تا 26 دي ماه ادامه خواهد داشت.
ايرج اقليمي مدير تيم هاي ملي و سرمربي تيم ملي کاياک، انوش عباسي و محمود ساويز مربيان کاياک و الياس اقليمي سرمربي کانو کانادايي اعضاي کادر فني اين تيم هستند.
احمدرضا طالبيان از اصفهان، عليرضا عليمحمدي از البرز، حميدرضا ترکي از بوشهر، بابک دربان از تهران، افشين شعباني از کرمانشاه، سعيد فضل اولي و علي آقاميرزايي از گيلان و امين بوداغي و فرزين اسدي از مازندران در بخش کاياک و علي باجلان و کيا اسکنداني از تهران، شاهو ناصري از کردستان، علي اجاقي از کرمانشاه، عادل مجللي از گلستان، محسن سعادتخواه از گيلان و پژمان ديوسالاري از مازندران  در بخش کانو کانادايي نفرات دعوت شده به اين مرحله از اردو هستند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.