قايقرانان کشورمان به نيمه نهايي فينال C و D راه يافتند

رقابت ماقبل نيمه نهايي ماده دونفره سبک وزن بانوان با رقابت مريم سعيدي و سولماز عباسي قايقرانان کشورمان با حريفان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، در ادامه رقابت هاي قهرماني جهان و انتخابي المپيک با رقابت روئينگ سواران کشورمان در ماده دونفره سبک وزن بانوان ادامه يافت. در رقابت گروه 4 ماقبل نيمه نهايي اين ماده مريم سعيدي و سولماز عباسي قايقرانان کشورمان با اما فرد و سيسيليا ليليا از سوئد، وني هوانگ و فيونگ پان از چين، آنه لوک توماسن و جوليانا راسموسن از دانمارک و مرتيکسل آلونسو برتوميو و ترسا ماس داکساراس ريورو از اسپانيا همگروه بودند. در پايان اين مسابقه وني هوانگ و فيونگ پان از چين با زمان 7:03.44 دقيقه مقام اول، آنه لوک توماسن و جوليانا راسموسن از دانمارک بازمان 7:07.43 دقيقه دوم و اما فرد و سيسيليا ليليا از سوئد با زمان 7:09.75 دقيقه سوم شدند. مريم سعيدي و سولماز عباسي نيز با زمان 7:41.02 در جايگاه پنجم قرار گرفتند و به نيمه نهايي فينال C و D راه يافتند.
عباسي و سعيدي در حالي اين نتيجه را کسب کردند که در اين گروه با وني هوانگ و فيونگ پان از چين مقام دوم کاپ 2 2010، آنه لوک توماسن و جوليانا راسموسن از دانمارک مقام سوم کاپ 2 جهاني و مرتيکسل آلونسو برتوميو و ترسا ماس داکساراس ريورو از اسپانيا مقام دوم کاپ 1 سال 2009 در رقابت بودند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.