دراگون بت ايران در حد تيمهاي باسابقه جهان است

مربي تيم ملي دراگون بت بانوان ايران گفت: ما 6 ماه است که تمرينات سخت و پرفشاري را پشت سر گذاشته ايم ولي با پتانسيلي که پاروزنان تيم ملي دارند براي مقابله بهترين تيمهاي دنيا در بازيهاي آسيايي گوآنگجو آماده ايم.
جان پري گريفس ادامه داد: دراگون بت در ايران ورزش جديدي است که تنها بعد از 4 سال گذشت از راه اندازي، هم اکنون پيشرفت قابل توجهي کرده و مي تواند با تيمهاي باسابقه دنيا برابري کند.
وي بيان کرد: دختران دراگون بت ايران در مسابقات قهرماني جهان مجارستان ثابت کردند که توانايي بالايي دارند و من نيز از عملکرد آنها راضي هستم.
مربي تيم ملي دراگون بت بانوان تصريح کرد: براي موفقيت در رويارويي با حريفان در المپيک آسيايي بايد رکورد مورد نظر را به ثبت رسانده ايم و با توجه پيشرفتشان نگراني خاصي در اين رابطه ندارم.
وي افزود: قرار گرفتن در بين تيمهاي برتر آسيا که در دنيا صاحب جايگاه هستند تلاش زيادي مي خواهد که اميدواريم با دست پر از اين مسابقات به ايران بازگرديم.
جان پري در خصوص امکانات نيز خاطر نشان کرد: امکاناتي که در اردوهاي تهران و بندرانزلي داشتيم بسيار مناسب بود. خوشبختانه هر مشکلي داشتيم و هرچه مي خواستيم مسئولان فدراسيون برايمان فراهم مي کنند که اين مسئله نيز قطعاً به عملکرد بهتر و تمرکز بيشتر قايقرانان کمک خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.