سد کرج ، سد منجيل و بندر لنگه ميزبان ملي پوشان بادباني ايران

سيلورهاي تيم ملي بادباني کشورمان دوازدهمين و آخرين مرحله اردوي تدارکاتي خود را پيش از اعزام به بازيهاي آسيايي 2010 گوآنگجو در سد کرج و سد منجيل و بندرلنگه برگزار مي کنند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، ملي پوشان کشورمان در 3 گروه و زير نظر مربيان به صورت تخصصي تمرين مي کنند. به طوريکه تيم آپتيميست زير نظر خالد پرويز مربي و عمار رئوفي دستيار مربي و تيم RSX زير نظر اريک لوکا در بندرلنگه و تيمهاي 420، ليزر و هابي 16 زير نظر ديويد ميرالتا در سد کرج تمرينات خود را دنبال مي کنند. سيلورهاي کشورمان اولين حضور خود در بازيهاي آسيايي را تجربه مي کنند و به دنبال افتخارآفريني مي باشند.
مجيد سيفي سنگاچيني، محمد رهي و حسين عيسي پور از گيلان، محمد اوج هرمزي، پريسا مرادي و کيميا مينابي نژاد از هرمزگان و احمد احمدي از آذربايجان غربي در سد کرج از ديروز 26 مهرماه اردوي جديد خود را آغاز کردند و تا 12 آبان ماه در اين اردو مي مانند.
سيده فاطمه جعفري از هرمزگان و کيوان حسن زاده از آذربايجان غربي نيز از امروز 27 آبان تمرينات خود را در سد منجيل آغاز خواهند کرد و تا 12 آبان ماه تمرينات خود را ادامه خواهند داد.

سينا آرش از گيلان و يونس معتصم از هرمزگان از 30 مهرماه تا 12 آبان ماه در بندرلنگه به تمريناتشان ادامه مي دهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.