مسابقات قهرماني کشور آبهاي آرام برگزار مي شود

بيست و سومين دوره مسابقات آبهاي آرام قهرماني کشور، شبيه سازي مسابقات قهرماني آسيا 2011 تهران از 14 شهريورماه در درياچه مجموعه ورزشي آزادي تهران آغاز خواهد شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني ، اين رقابتها در رده هاي سني جوانان و بزرگسالان و با حضور 250 ورزشکار پسر و دختر از استانهاي تهران، گيلان، لرستان، کرمانشاه، آذربايجان شرقي، همدان، گلستان، بوشهر، خوزستان، چهارمحال و بختياري، مازندران، هرمزگان، فارس و البرز از14 شهريورماه آغاز مي شود و تا 16 شهريور ادامه خواهد داشت و قايقرانان شرکت کننده در رشته هاي کاياک يکنفره، دونفره و چهارنفره و کانوي يکنفره در بخش بانوان و علاوه بر ماده هاي فوق در کانوي دونفره و چهار نفره در بخش مردان و در مسافتهاي 200، 500 و 1000 متر به مصاف هم مي روند.
در اين دوره از مسابقات از دستگاههاي اتواستارت و فتوفينيش استفاده خواهد شد و قايقرانان به صورت استاندارد مسابقه مي دهند. در دوره گذشته اين رقابت ها در رده سني بزرگسالان تيم مازندران با 101 امتياز مقام اول، تيم خوزستان با 69 امتياز رده دوم و گلستان با 60 امتياز مقام سوم را کسب کردند. در رده سني اميد تيم تهران با 59 امتياز مقام اول، تيم مازندران با 53 مقام دوم و تيم کرمانشاه با 52 امتياز مقام سوم را کسب کردند و در رده سني جوانان تيم مازندران با 65 امتياز مقام اول، تيم گيلان با 61 امتياز و تهران 58 امتياز مقام هاي دوم و سوم را از آن خود کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.