توانستم پاسخ اعتماد کادر فني، مسولان فدراسيون را بدهم

دارنده مدال طلاي مسابقات قايقراني روئينگ بازي‌هاي آسيايي گوانگجو گفت:اين بازي‌ها تمام شده و بايد به فکر کسب مدال طلا در المپيک لندن باشم.

محسن شادي دارنده مدال طلاي مسابقات قايقراني روئينگ بازي‌هاي آسيايي گوانگجو اظهار کرد: خوشبختانه بازي‌هاي آسيايي گوانگجو را با کسب مدال طلا به پايان رساندم و توانستم پاسخ اعتماد کادر فني، مسولان فدراسيون و همه ا فرادي که براي من زحمت کشيدند را بدهم. اين بازيها تمام شد و بايد آن را فراموش کنم. از هم اکنون به فکر کسب مدال طلاي بزرگسالان جهان و طلاي بازي‌هاي المپيک لندن هستم و اميدوارم بتوانم به اين دو مدال باارزش دست پيدا کنم وي ا فزود: کسب مدال طلاي قهرماني جهان و بازي‌هاي المپيک مهمترين برنامه‌هاي من براي دو سال آينده است. من طلاي جوانان جهان و بازي‌هاي آسيايي و قهرماني آسيا را دارم اما جاي اين دو مدال خالي است و اميدوارم آنها را هم کسب کنم. قهرمان روئينگ بازيهاي آسيايي گوانگجو در مورد برنامه‌هاي تمريني‌اش گفت: فکر مي‌کنم دو هفته استراحت کنم و پس از آن با توان بيشتري تمرينات خود را دوباره شروع کنيم.  وي در پاسخ به اين سوال که آيا مي‌تواند مدال طلاي بزرگسالان جهان و طلاي المپيک را هم کسب کند گفت: کسب اين دو مدال بسيار سخت است و براي به دست آوردن آن بايد تلاش بيشتري کنند چرا که حريفان سخت‌تري دارم. شادي درپاسخ به اين سوال که امکانات روئينگ ايران با سطح جهاني چه تفاوتي ندارد و آيا اين امکانات در کسب مدال تاثيرگذار است گفت: امکانات روئينگ ايران خوب است و فدراسيون تلاش کرده تا بهترين و به روزترين امکانات را براي ورزشکاران فراهم کند. با اين امکانات خوب است که ما مي‌توانيم چنين مدال‌هايي ر ا براي ايران کسب کنيم.

وي در مورد عملکرد “لي يو چيون” سرمربي چيني تيم ملي روئينگ گفت: او مربي بسيار خوبي است و توانسته‌ام در اين مدت چيزهاي زيادي از او ياد بگيرم. در اين دو سال دو مدال طلاي جهاني و يک طلاي بازيهاي آسيايي را زيرنظر او کسب کردم که نشان مي‌دهد او چقدر به کارش آشناست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.