باقهرماني باشگاه مقاومت بسيج به کارخود پايان داد

هفته سوم نيم فصل اول ليگ برتر کانوپولو در بخش بانوان به ميزباني استان کرمانشاه در مجتمع ورزشي شهر امروز 30 مهر ماه با انجام 6 بازي برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني در اين هفته در بازي اول تيم هيات قايقراني کرمانشاه که از ميزباني برخوردار بود توانست با نتيجه 14 بر 2 هيات قايقراني اراک را از پيش رو بردار اما در بازي دوم خود در يک بازي حساس توانست با قهرمان دوره پيش خراسان رضوي با نتيجه مساوي صفر بر صفر اين تيم را متوقف کند. تيم باشگاه مقاومت بسيج در يک بازي کاملا يکطرفه با نتيجه پر گل 28 بر 1 هيات قايقراني اراک را شکست دهد و در بازي دوم خود نيز با نتيجه 3 بر 1 خراسان رضوي قهرمان دوره پيش را شکست داده و  در بازي ديگر نيز باشگاه مقاومت بسيج 7 بر 1 استقلال نوين آستانه اشرفيه را از پيش رو برداشت و صدر جدول را از آن خود کرد. تيم باشگاه استقلال نوين آستانه اشرفيه با توجه به دو شکست توانست با تغيير تاکتيک از سوي مربي تيم هيات قايقراني کرمانشاه را شکست دهد.

در پايان هفته سوم نيم فصل اول ليگ برتر کانوپولو بانوان تيم باشگاه مقاومت بسيج با 18 امتياز در صدر جدول – تيم خراسان رضوي با 15 امتياز در مکان دوم و تيم استقلال نوين آستانه اشرفيه در مکان سوم جدول قرار گرفت .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.