سمينار سراسري نواب رئيس بانوان هيئت هاي قايقراني کشور برگزار شد

سمينار سراسري نواب رئيس بانوان هيئت هاي قايقراني کشور با هدف ايجاد هماهنگي هرچه بيشتر بين فدراسيون و بخش بانوان هيئت هاي استاني برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي فداسيون قايقراني، قايقراني با مجموعه اي از رشته هاي گوناگون تحت پوشش يکي از پرمدال ترين ورزش هاي المپيکي است که با توجه به تعداد مواد و مدالهاي آن مي تواند نقش بسيار موثري در ارتقاء جايگاه ورزش کشور در عرصه ورزشي بين الملل داشته باشد. دستيابي به چنين توسعه اي با بهره گيري از دستاوردهاي علمي در حوزه هاي مديريتي، برنامه ريزي، منابع انساني و منابع مالي امکان پذير است که از اين ميان توجه به منابع انساني از اهميت بيشتري برخوردار است چرا که افراد متخصص تحت پوشش هستند که سرمايه را متراکم و از منابع بهترين بهره وري را خواهند داشت.
در اين سمينار که نواب رئيس 22 هيئت قايقراني تهران، گيلان، مازندران، گلستان، خراسان رضوي، سيستان و بلوچستان، قزوين، زنجان، البرز، سمنان، مرکزي، اصفهان، فارس، چهارمحال و بختياري، خوزستان، هرمزگان، بوشهر آذربايجان غربي، کردستان، کرمانشاه، لرستان و همدان شرکت داشتند و علاوه بر تبادل اطلاعات اداري، کارگاه هاي آموزشي با عناوين استعداديابي، اصول مديريت در هيئت هاي ورزشي و مديريت جلسات اثربخش برگزار گرديد. باتوجه به اينکه بانوان ملي پوش اعزامي به بازيهاي آسيايي نمايندگاني از 9 استان آذربايجان غربي، آذربايجان شرقي، خراسان شمالي، اصفهان، گيلان، خوزستان، تهران، هرمزگان و لرستان مي باشند نواب رئيس از نزديک شاهد تمرينات اين عزيزان بودند که باعث دلگرمي هرچه بيشتر ورزشکاران گرديد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.