رقابت احمدرضا طالبيان با بهترين هاي دنيا

احمد رضا طالبيان قايقران کشورمان که به منظور حضور در مسابقات شبيه سازي المپيک در رشته آبهاي آرام به لندن سفر کرده بود، در ماده کاياک 1000 متر به مقام چهاردهم دست يافت.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات قايقراني آبهاي آرام شبيه سازي المپيک 10 و 11 شهريور ماه در لندن برگزار شد. احمدرضا طالبيان نماينده کشورمان در اين رقابت ها در مسابقه کاياک يکنفره 1000 متر مردان با حريفاني از کشورهاي دانمارک، صربستان، سوئد، کانادا، نيوزلند، چک، ايتاليا، استراليا، انگلستان، مجارستان، پرتغال، بلژيک، بلاروس و آلمان مسابقه داد.
در اين مسابقات آدام ون کوردن از دانمارک مقام اول، اندرس گوستافسون از سوئد مقام دوم، ماکس هاف از آلمان مقام چهارم، آله يورينا مقام پنجم و مارکو توميسويچ مقام ششم مسابقات قهرماني جهان در بين حريفان احمدرضا طالبيان حاضر بودند.
در مسابقه مقدماتي گروه 2 کاياک 1000 متر طالبيان با رنه هولتن از دانمارک، مارکو توميسويچ از صربستان، اندرس گوستافسون از سوئد، ماکسيميليان بناسي از ايتاليا و کن والاس از استراليا رقابت کرد و در نهايت با زمان 3:54.174 دقيقه در جايگاه ششم قرار گرفت و به فينال B راه يافت.
در اين مسابقه رنه هولتن از دانمارک با زمان 3.48.545 دقيقه اول، مارکو توميسويچ از صربستان با زمان 3:48.546 دقيقه دوم و اندرس گوستافسون از سوئد با زمان 3:50.983 دقيقه سوم شدند.
در مسابقه فينال B احمدرضا طالبيان با پاول وچرلي از انگليس، آلگوس مورتيمر از کانادا، بن فوهي از نيوزلند، بوب ماسن از بلژيک، جان استربا از چک، اندرس گوستافسون از سوئد و بنس دوبواري از مجارستان رقابت کرد و با زمان 3:34.131 دقيقه در جايگاه ششم ايستاد.
در اين مسابقه اندرس گوستافسون با زمان 3:28.245 دقيقه اول، جان استربا از چک با زمان 3:28.746 دقيقه دوم و بن فوهي از نيوزلند با زمان 3:29.073 دقيقه سوم شدند.
با اين نتيجه احمدرضا طالبيان در جايگاه چهاردهم مسابقات قرار گرفت.
در رده بندي کلي اين رقابت ها ماکس هاف از آلمان مقام اول، آدام ون کوردن از کانادا مقام دوم و رنه هولتن از دانمارک مقام سوم را بدست آوردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.