محسن شادي اميدوار به کسب مدال طلا

در سومين روز از مسابقات روئينگ قهرماني زير 23 سال جهان که ديروز 3 مرداد ماه در چک برگزار شد محسن شادي به فينال A رسيد .
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، قايقرانان کشورمان در سومين روز از اين مسابقات با حريفان خود به رقابت پرداختند که راهيابي به فينال A و B و کسب عنوان هاي نهم ، چهاردهم ، شانزدهم و بيستم حاصل تلاش آنها بود.
محسن شادي در مرحله نيمه نهايي اين رقابتها در رشته سبک وزن يکنفره مردان با زمان 74/58/6 اول شد و در بين6 تيم برتر قرار گرفت. در اين گروه صربستان با زمان 75/00/7 دوم و هلند با زمان 43/02/7 سوم شدند. چک، کرواسي و هنگ کنگ نيز ديگر تيم هاي اين گروه بودند. شادي که در دوره گذشته اين مسابقات مدال نقره کسب کرده بود ، امروز در فينال A براي کسب مدال طلا به مصاف حريفان مي رود.
نسيم بن يعقوب و بهناز مرادخاني در مرحله نيمه نهايي رشته دونفره سبک وزن زنان در رده ششم ايستادند و به فينال B راه يافتند، قايقرانان سوئيس، يونان، فرانسه، هلند و سوئد در اين گروه با پاروزنان ايران هم گروه بودند.
در رشته چهارنفره سبک وزن زنان نسيم بن يعقوب، بهناز مرادخاني، مينا اميني و فاطمه خلج هدايتي در فينال B پس از کشورهاي فرانسه و ايتاليا در مکان سوم جاي گرفتندو در مجموع به مقام نهم جهان دست يافتند.
در فينال C رشته سنگين وزن يکنفره زنان هما حسيني با کشورهاي کرواسي ، لاتوآ و بلاروس هم گروه بود و در نهايت در رده چهارم ايستاد و در مجموع نيز در مکان شانزدهم جهان قرار گرفت.
فاطمه خلج هدايتي در فينال C به مصاف کشورهاي پرتغال، هلند، اسلواکي، ايتاليا و آمريکا رفت که موفق شد با پشت سر گذاشتن قايقرانان کشورهاي ايتاليا، آمريکا، هلند و پرتغال بعد از اسلواکي در مکان دوم قرار گيرد و در مجموع نيز چهاردهم شود.
مجتبي شجاعي نيز در فينال D رشته سنگين وزن يکنفره مردان با حريفاني از کشورهاي اسلواکي، قبرس و زيمباوه مسابقه داد و به مقام دوم در اين گروه رسيد. وي در مجموع مکان بيستم جهان را به دست آورد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.