ملي پوشان بادباني راهي چين مي شوند

سيلورهاي تيم ملي بادباني کشورمان چهارشنبه 12 آبان ماه عازم چين مي شوند تا در بازيهاي آسيايي 2010 گوآنگجو شرکت کنند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، رشته بادباني از سال 1387 علي رغم هزينه هاي بسيار گران آن با ورود قايقهاي Hobby 16، Lazer، Optimist و Windserf در کلاس RSX فعاليت خود را آغاز کرد. در ابتداي فعاليت اين رشته نفرات زيادي استعداديابي شدند و زير نظر مربيان به تمرين پرداختند که در نهايت از بين تمامي نفرات حاضر در اردوها تنها افراد مستعد و باهوش در تيم ملي باقي ماندند.
مسئولان فدراسيون در اقدام بعدي مربيان طراز اول جهان در اين رشته را به خدمت گرفتند تا سيلورهاي کشورمان با آخرين تکنيک هاي روز دنيا آشنا شده و عملکرد خود را بهبود بخشند.
ملي پوشان کشورمان در اولين حضور خود در المپيک آسيايي در 6 ماده از 14 ماده رشته بادباني 23 تا 30 آبان ماه در مرکز ورزشهاي آبي شان وي با حريفان خود مسابقه خواهند داد.
تيم ملي بادباني کشورمان چهارشنبه 12 آبان ماه ساعت 23 راهي گوآنگجو مي شود تا پيش از آغاز مسابقات اردويي را برپا خواهند کرد.
فاطمه جعفري و کيوان حسن زاده، محمداوج هرمزي ، مجيد سيفي سنگاچيني ، پريسا مرادي، کيميا مينابي نژاد، حسين عيسي پور، محمد رهي و سينا آرش ورزشکاران، ديويد ميرالتا ، اريک لوکا و خالد پرويز مربيان و عمار رئوفي کمک مربي اعزامي به چين مي باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.