ملي پوشان قايق 8نفره حريفان خود را شناختند

قايقرانان تيم ملي روئينگ کشورمان به عنوان اولين تيم وارد مرکز روئينگ گوآنگجو شدند و تمريناتشان را آغاز کردند.
بابک فرزام خواه رئيس کميته روابط عمومي که همراه تيم روئينگ کشورمان به چين سفر کرده است گفت: اعضاء تيم ملي روئينگ که به عنوان اولين تيم وارد مرکز روئينگ گوآنگجو شده بودند از ديروز 14 آبان ماه تمرينات خود را آغاز کردند و در شرايط مطلوب و آمادگي خوبي نيز به سر مي برند. البته در اين 2 روزي که قايقرانان تمريناتشان را آغاز کرده اند به علت تغييرات آب و هوايي 3 نفر از بچه ها سرما خورده اند که درحال درمان مي باشند و 2 نفر نيز مصدوم شده اند که با وجود فيزيوتراپ تيم تا چند روز آينده آمادگي خود را کاملاً به دست مي آورند.
وي ادامه داد: تيمهاي قزاقستان، کره جنوبي و ژاپن امروز وارد محل مسابقات شدند.
فرزام خواه بيان کرد: در رشته هشت نفره 45 قايقران از کشورهاي چين، قزاقستان، هند، ايران و ازيکستان با هم به رقابت خواهند پرداخت تا تکليف قهرمان اين دوره از بازيها مشخص شود.
وي افزود: قايقرانان کشورمان از 23 آبان ماه اولين روز مسابقات خود را آغاز خواهند کرد که بر اساس برنامه اعلام شده از ساعت 10:10 دقيقه صبح تيم دونفره سنگين وزن دوپاروي مردان، ساعت 10:30 دقيقه تيم دونفره سبک وزن دوپارو زنان، ساعت 10:50 تيم دونفره سبک وزن دوپاروي مردان و ساعت 10:30 دقيقه تيم چهارنفره تک پاروي مردان به مصاف حريفان خود خواهند رفت.
فرزام خواه تصريح کرد: همچنين محسن شادي ، اميد کسب مدال طلا در رشته يکنفره سبک وزن ساعت 10:50 دقيقه دوشنبه 24 آبان ماه با حريفان خود مسابقه خواهد داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.