ابراهيمي: براي پيشرفت قايقرانان افغانستاني از هيچ کمکي دريغ نمي کنيم

رئيس کميته فني کميته ملي المپيک افغانستان امروز 28 ارديبهشت ماه با سرپرست فدراسيون قايقراني به منظور ايجاد همکاري قايقراني 2 کشور ديدار کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، در اين جلسه خسرو ابراهيمي سرپرست، مسعود مهدوي نيا دبير، غلامرضا اميني مشاور عالي فدراسيون قايقراني و عارف سخي زاده رئيس کميته فني کميته ملي المپيک افغانستان و امين ميردل يکي از قايقرانان اين کشور حضور داشتند.
رئيس کميته فني کميته ملي المپيک افغانستان در اين جلسه ضمن تبريک به سرپرست فدراسيون قايقراني و قدرداني از همکاري فدراسيون ايران به کشورش در سالهاي گذشته گفت: ما به دنبال ادامه همکاريها و حمايتهاي فدراسيون قايقراني ايران از قايقراني افغانستان هستيم و مي خواهيم قايقراني کشورمان پيشرفت کرده و به درجات بالايي برسد.
عارف سخي زاده ادامه داد: ما مي خواهيم در کشور خودمان با همان قايقهايي که در گذشته فدراسيون ايران به ما اهدا کرده است قايقرانان خود را تمرين دهيم و اين مسئله در تعامل با کشور برادرمان ايران که در همه زمينه ها به ما کمک کرده ميسر خواهد بود.
خسرو ابراهيمي سرپرست فدراسيون قايقراني نيز در اين زمينه گفت: ما در کشور ايران و افغانستان يک هدف مشترک را دنبال مي کنيم و آن هم موفقيت ورزش قاره آسيا است.
وي افزود: ايران و افغانستان به عنوان 2 کشور مسلمان دوست و همسايه مي توانند حمايت هاي لازم را از يکديگر داشته باشند. برگزاري اردوهاي مشترک، انتقال دانش از طريق حضور مربيان ايراني در کشور افغانستان، استفاده از منابع آبي به صورت مشترک از مهتمرين کارهايي است که 2 کشور مي توانند انجام دهند.
ابراهيمي بيان کرد: ورزشکاران افغانستاني از آمادگي خوبي برخوردار هستند. ما مي توانيم تعامل خوبي با هم داشته باشيم.
در پايان نيز سرپرست فدراسيون قايقراني پشنهاد داد تا جلسه مشترک بين روساي کميته هاي المپيک ايران و افغانستان جهت تعامل بيشتر برگزار شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.