فدراسيون ها براي جذب سرمايه برنامه داشته باشند

نشست مشترک روساي فدراسيون هاي ورزشي عصر دو شنبه با حضور وزير ورزش و جوانان در محل وزارتخانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني به نقل از پايگاه خبري وزارت ورزش و جوانان، دکتر محمود گودرزي ضمن تقدير از روساي فدراسيون هاي ورزشي به خاطر تلاش در کسب عناوين بين المللي و اهتزار پرچم جمهوري اسلامي ايران در ميادين مهم ورزشي، نکاتي را در خصوص برگزاري آيين تجليل از قهرمانان ارائه کرد.

در اين نشست که کيومرث هاشمي رييس کميته ملي المپيک و معاونين و مديران کل ستادي نيز حضور داشتند، دکتر گودرزي به مشکلات مالي فراروي وزارت ورزش و جوانان و تهيه جوايز براي مدال آوران رويدادهاي مهم ورزشي اشاره کرد و گفت: سياست دولت و وزارت خوش حسابي است و تلاش مي کند با همه محدوديت هاي موجود به نحو شايسته از قهرمانان ملي و مربيان خود تجليل کند

وزير ورزش و جوانان خطاب به روساي فدراسيون ها اظهار داشت: مي دانيم شما با کمبود بودجه مواجه هستيد و با تلاش و سختي سکان ورزش را در دست داريد و من به اين خاطر از تلاش شما تقدير مي کنم و به شما خدا قوت مي گويم.

وي تصريح کرد: بنا به نقش فدراسيون ها سعي کرديم در تقسيم اين بودجه نگاهي متوازن داشته باشيم و جامعه مخاطب و گستردگي رشته ها بر اين تقسيم بندي اثر مي گذارد.

دکتر گودرزي تاکيد کرد: ظرفيت مالي بايد بالاتر رود اما داشته هاي ما همين است. در وزارت ورزش و جوانان حتي يک ريال را هم بلوکه نمي کنيم و در جايي که بايد صرف مي شود حتما هزينه خواهد شد و در خصوص بودجه هاي عمراني هم همين نگاه را داريم.

وزير ورزش و جوانان با اشاره به نقش و اهميت بازار يابي گفت: منابع محدود است و ما چاره و گريزي جز بازاريابي و جذب سرمايه از بيرون نداريم. هر کدام از روساي فدراسيون ها نيز به فراخور فعاليت خود بهتر است سرمايه ها را جذب کنند.

 

وي همچنين به ورزش جانبازان و معلولان اشاره کرد و با بيان اينکه ورزش اين بخش براي ما بسيار مهم است گفت: من و مجموعه وزارت نسبت به همه جانبازان احساس وظيفه مي کنيم و تمام تلاش خود را براي رونق بخشي به اين ورزش خواهيم کرد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.