در کنار چهار تيم مطرح اروپايي تمرينات خوبي انجام مي دهيم

مربي تيم آبهاي آرام بانوان اعزامي به اردوي تمريني اسپانيا ضمن مثبت ارزيابي کردن اعزام تيم به کمپ کارتوجاي گفت: برگزاري اين اردو در کمپ کارتوجاي سويل با توجه به امکانات و شرايط اين محل بسيار مثبت مي دانم. کمپ سويل هم به لحاظ پيست تمريني و هم به لحاظ داشتن تمامي امکانات پيشرفته روز دنيا و شرايط آب و هوايي مناسب، محل خوبي براي برپايي اين اردو است.
سيما عروجي تمرينات استقامتي و قدرتي را مناسب اين فصل از سال دانست و اظهار داشت: پيست 7 کيلومتري کمپ سويل شرايط را براي انجام تمرينات استقامتي بسيار مناسب مي کند.
وي اضافه کرد: سالن هاي مجهز بدنسازي اين امکان را براي ما فراهم کرده که با توجه به برنامه هاي از پيش تعيين شده بتوانيم تمرکز خوبي بر روي تمرينات استقامتي و قدرتي داشته باشيم.
عروجي تمرين در کنار تيم هاي مطرح اروپايي را يکي از نقاط مثبت اين اردو دانست و تصريح کرد: در اين فصل از سال تيم هاي اروپايي به دليل شرايط آب و هوايي مناسب اين کمپ به سويل مي آيند و تمرينات خود را پيگيري مي کنند.
وي ادامه داد: در حال حاضر هم تيم هاي مطرح اروپايي مانند فنلاند، آلمان، دانمارک و اتريش اينجا تمرين مي کنند که تجارب ارزشمندي هم براي من و هم براي ورزشکاران در پي داشته است.
عروجي تاکيد کرد: در کل شرايط اردو بسيار مناسب است و جا دارد از تدبير فدراسيون در خصوص برگزاري اين اردو در اين فصل از سال تشکر داشته باشم.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.