تيمهاي شرکت کننده در اسلالوم ثبت نام کردند

بازيهاي آسيايي 2010 گوآنگجو در رشته اسلالوم در حالي از 22 آبان ماه آغاز مي شود که تيمهاي شرکت کننده در اين رقابتها اعلام آمادگي کرده اند.
بابک فرزام خواه رئيس کميته روابط عمومي از گوآنگجو گفت: قايقرانان اسلالوم پس از برگزاري اردوي 8 روزه در شهر هويان و پس از آن ادامه تمرينات در گوآنگجو آمادگي خوبي به دست آورده اند.
وي ادامه داد: همايون محمدپور اولين نماينده کشورمان در رشته کانوي يکنفره از ساعت 10 صبح 22 آبان ماه در مرحله مقدماتي با حريفان خود مسابقه مي دهد.
فرزام خواه بيان کرد: رجان ريچارد از لبنان، هندا تاکويا از ژاپن، سرگ.يازوف از قزاقستان، هومنگ از چين تايپه، نيکولا از ازبکستان و دو نماينده از چين به نامهاي چي و نانگ در اين رشته با همايون محمدپور مسابقه خواهند داد.
وي تصريح کرد: برديا مهرجو و اميرمحمد فتاح پور ديگر نمايندگان کشورمان در کانوي دونفره از ساعت 10 صبح 24 آبان ماه در مرحله مقدماتي با حريفان خود مسابقه مي دهند.
فرزام خواه گفت: چي فر و مگان و شان بااو وجونگ نانگ از چين، تاگوهيروکي و ماتسوچي از ژاپن، کاولينگ و وين چونگ از چين تايپه، ناوچين و زوباروف از ازبکستان و جينونگ و انگرود از تايلند در کانوي دونفره حضور خواهند داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.