دکتر مونسان: همه گونه همکاري و حمايت در جهت توسعه قايقراني در جزيره کيش با فدراسيون خواهيم داشت

مسئولين فدراسيون قايقراني روز گذشته 5 اسفندماه با حضور در جزيره کيش با رئيس منطقه آزاد کيش ديدار کردند.
به گزارش روابط عمومي فدارسيون قايقراني، غلامرضا اميني رئيس فدراسيون به همراه وحيد مرادي دبيرکل و بهزاد اتابکي رئيس کمتيه روئينگ و بادباني فدراسيون با هدف توسعه ورزش قايقراني در منطقه آزاد کيش به اين جزيره سفر کردند. در اين سفر مسئولين فدراسيون قايقراني علاوه بر بازديد از ماريناي کيش با دکتر مونسان مديرعامل منطقه آزاد کيش، مهندس ابراهيمي مشاور مديرعامل و مديرکل حوزه سرپرستي منطقه آزاد و حسين جلالي معاون ورزشي و آموزشي سازمان منطقه آزاد کيش ديدار کردند.
مسئولين فدراسيون قايقراني در جلسه اي با دکتر علي اصغر مونسان مديرعامل منطقه آزاد کيش در فضايي صميمانه تصميمات مناسبي در جهت توسعه قايقراني در اين جزيره اتخاد کردند.
رئيس فدارسيون قايقراني در اين جلسه ضمن تاکيد بر لزوم استفاده بهينه از ظرفيت بالاي جزيره کيش براي رشته ورزش قايقراني تصريح کرد: فدراسيون قايقراني بسيار علاقه مند است تا از ظرفيت خليج فارس و به طور کلي جنوب کشور در خصوص توسعه اين رشته ورزشي بهره ببرد.
غلامرضا اميني گزارشي از روند فعاليت هاي قايقراني کشور ارائه کرد و اظهار داشت: جزيره زيباي کيش فضاي بسيار مناسبي براي راه اندازي و توسعه رشته هاي مختلف قايقراني به خصوص بادباني است.
در ادامه رئيس فدراسيون قايقراني پيشنهاد راه اندازي هيات قايقراني جزيره کيش را ارائه کرد که با استقبال مديرعامل منطقه آزاد کيش رو به رو شد.
مديرعامل منطقه آزاد کيش نيز در اين جلسه ضمن ابراز خرسندي از راه اندازي و توسعه قايقراني در اين جزيره بيان کرد: آمادگي داريم تا به طور کامل از فعاليت قايقراني در جزيره کيش حمايت کنيم. گمان مي کنم کيش ظرفيت مناسبي براي رشته قايقراني داشته باشد ضمن اينکه راه اندازي اين رشته ورزشي در کيش بر جذابيت هاي بيشتر اين منطقه خواهد افزود.
دکتر علي اصفر مونسان ادامه داد: جزيره کيش مي تواند قطب قايقراني ايران باشد و آمادگي داريم تا شرايط را براي همکاري و حمايت در جهت توسعه قايقراني در اين جزيره مهيا کنيم.
در اين جلسه دبيرکل فدراسيون قايقراني پيشنهاد عضويت دکتر مونسان در هيات رئيسه فدراسيون قايقراني را مطرح کرد و مديرعامل منطقه آزاد کيش اين پيشنهاد را پذيرفت.
وحيد مرادي با ابراز خرسندي از اين توافق تاکيد کرد: خوشحاليم که دکتر مونسان اين پيشنهاد را پذيرفتند و حضور ايشان در هيات رئيسه فدراسيون قايقراني باعث افتخار خواهد بود.
وي افزود: جامعه قايقراني کشور مي توانند از تجربيات ارزشمند ايشان در جهت توسعه قايقراني در کشور بهره مند شوند.
بعد از اين جلسه مسئولين فدراسيون قايقراني با حضور در منطقه تازه تاسيس ماريناي کيش از اين محل بازديد کردند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.