مدعيان رشته روئينگ سبک وزن تکنفره مردان مشخص شدند

در رشته روئينگ تکنفره سبک وزن مردان در المپيک آسيايي گوآنگجو 12 تيم اعلام آمادگي کردند.
بابک فرزام خواه رئيس کميته روابط عمومي از گوآنگجو گفت : در اين رشته کشورهاي تايلند، سريلانکا، فيليپين، قطر، کويت، سنگاپور، هنگ کنگ، ژاپن، قزاقستان، کره جنوبي، ازبکستان و محسن شادي قهرمان بلند آوزاه ايران حضور دارند که از 24 آبان ماه با هم مسابقه مي دهند.
وي افزود: علاوه بر محسن شادي قهرمانان با سابقه روئينگ کشورهاي آسيا در کنار هم حضور دارند تا خوشرنگترين مدال اين رشته را از آن خود کنند.
فرزام خواه با اشاره به آمادگي بالاي محسن شادي، از رقابت سخت با قهرمان ژاپني تاکادا دالساکو خبر داد و خاطر نشان کرد: تاکادا در مسابقات 2006 دوحه قطر مدال نقره گرفته و در مسابقات قهرماني جهان که هفته گذشته در نيوزيلند برگزار شد توانست به فينال A راه پيدا کند و نفر پنجم جهان شود. تاکادا در 4 دوره المپيک حضور داشته و با 37 سال سن از تجربه بالايي برخوردار است.
وي ادامه داد: در گروه محسن شادي تيبيال از تايلند، دسيلوا از سريلانکا، يوانگ راي از سنگاپور، تولنتينا از فيليپين، الماني از قطر، فهد از کويت، لاک دال ازهنگ کنگ، تاکادا از ژاپن، ياک ولوف از قزاقستان، جانگ از کره جنوبي و کدريشوف از ازبکستان در گروه محسن شادي حضور دارند.
فرزام خواه خاطر نشان کرد: در بازيهاي آسيايي سال 2002 پوسان کره جنوبي ، چين، ژاپن و هنگ کنگ و در سال 2006 دوحه قطر نيز چين، ژاپن و تايلند اول تا سوم شده اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.