مسابقات کانوپولوي قهرماني آسيا در تهران رسماً آغاز مي شود

مسابقات قهرماني آسيا در رشته کانوپولو از جمعه 8 مهرماه با حضور بيش از 90 کانوپولوکار آسيايي در درياچه مجموعه ورزشي آزادي تهران رسماً آغاز خواهد شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات کانوپولوي قهرماني آسيا که هر دو سال يکبار برگزار مي شود، امسال به ميزباني کشورمان در درياچه آزادي تهران برگزار خواهد شد. اين مسابقات 8 الي 10 مهرماه با رقابت تيم هاي آسيايي انجام مي شود. در اين رقابت ها بيش از 90 ورزشکار در بخش بانوان و آقايان در رده سني بزرگسالان و جوانان با يکديگر رقابت خواهند کرد.
تيم هاي شرکت کننده 6 مهر به محل برگزاري مسابقات وارد مي شوند و 7 مهرماه نيز جلسه قرعه کشي انجام خواهد شد.
اين مسابقات با هماهنگي هاي انجام شده و حمايت آقايان پورمحمدي مدير و زماني رئيس گروه ورزش شبکه سوم سيما به صورت زنده از اين شبکه پخش خواهد شد.
شايان ذکر است، پيش از اين تيم ملي بانوان بزرگسال کشورمان در مسابقات قهرماني آسيا موفق به کسب 3 دوره قهرماني پياپي شده است و تيم ملي مردان جوان کشورمان نيز 2 دوره متوالي مقام اول اين رقابتها را به دست آورده است. همچنين تيم ملي مردان بزرگسال ايران تاکنون در اين رقابتها 4 مرتبه در رتبه سوم و يکبار در رتبه دوم آسيا قرار گرفته است که با توجه به ميزباني ايران در اين دوره مربيان اميد زيادي به کسب مدال طلا در اين رقابتها دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.