همه چيز براي کسب عنوان قهرماني آسيا محيا است

مربي تيم ملي کانوپولوي مردان بزرگسالان گفت: از بهمن ماه سال گذشته اردوها را آغاز کرديم. ابتدا قرار بود مسابقات در خردادماه برگزار شود که مدتي به تعويق افتاد و پس از يک وقفه کوتاه با مشخص شدن زمان مسابقات اردو ها را از سر گرفتيم.
مهران قزلباش افزود: در حال حاضر هفتمين مرحله اردو را که منتهي مي شود به مسابقات برگزار مي کنيم. اين مرحله از اردو در زمان کمتري برگزار مي شود.
وي اظهار داشت: خوشبختانه اردوهاي خوبي را پشت سر گذاشتيم. با حمايت هايي که رئيس فدراسيون از ما داشتند بهترين قايق ها و امکانات را در اختيارمان گذاشتند و همه چيز به نحو کاملا مطلوب که مورد نظرمان بود پيش رفت.
قزلباش بيان کرد: از مسئولان فدراسيون متشکريم که با توجه به ميزباني مسابقات انتخابي المپيک آبهاي آرام و مشغله زياد در فاصله 10 روز به اين مسابقات شرايط ميزباني را براي تيم ملي کانوپولو محيا کرد.
وي ادامه داد: اين ميزباني کاملا به نفع ماست و ما با شرايط محيط، زمين مسابقه و آب و هوا کاملا هماهنگ هستيم و اميدواريم بهترين بازي ها را ارائه دهيم.
قزلباش تصريح کرد: سابقه چند ساله حضور در مسابقات قهرماني آسيا را دارم و از دوره قبل مربي تيم ملي بزرگسالان بودم و با شرايط اين رقابت ها کاملا آشنا هستم.
وي اضافه کرد: حريفان اصلي ما ژاپن و چين تايپه هستند که در تمام دوره ها از رقيبان اصلي ما محسوب مي شدند. شناخت خوبي از حريفان داريم و به نحوه بازي ، تکنيک و نقاط ضعف و قوتشان کاملا آشنا هستيم.
قزلباش خاطر نشان کرد: پيش بيني نتيجه را نمي کنم اما همه چيز محيا است تا براي اولين بار موفق به کسب عنوان قهرماني مسابقات شويم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.