تنها به تکرار قهرماني مي انديشيم

تيم ملي کانوپولوي بانوان کشورمان در فاصله کمتر از يک هفته مانده به مسابقات قهرماني آسيا در تهران خود را براي تکرار قهرماني در اين مسابقات آماده مي کند. تيم بانوان کانوپولوي کشورمان از دور اول رقابت هاي قهرماني آسيا تاکنون قهرمان بلافصل اين مسابقات بوده است. اميد رفيع نيا مربي اين تيم نيز تنها کسب عنوان قهرماني در مسابقات را شايسته کانوپولوکاران تيم ملي کشورمان مي داند.
مربي تيم ملي کانوپولوي بانوان گفت: اردوهايمان را از بهمن ماه آغاز کرديم. مراحل ابتدايي اردو را در آستانه اشرفيه پشت سر گذاشتيم و بعد از مساعد شدن هوا تمريناتمان را در درياچه آزادي ادامه داديم.
اميد رفيع نيا ادامه داد: در مرحله اول 30 قايقران را به اردو دعوت کرديم و در حال حاضر 10 نفر از بهترين کانوپولوکاران از 6 استان کشور در تيم حضور دارند.
وي افزود: از اين تعداد قايقران تيم ملي 9 نفر سابقه حضور در ميادين بين المللي را دارند و يک قايقران نيز براي اولين بار در مسابقات شرکت خواهد کرد.
رفيع نيا تصريح کرد: تاکنون مشکلي در اردوها نداشتيم و شرايط کاملا محيا بود از نظر محل تمرين، خوابگاه و تغذيه همه چيز محيا بود و ما نيز تمام تلاشمان را کرديم تا بهترين تمرينات را انجام دهيم.
وي اظهار داشت: در حال حاضر بچه ها در بهترين شرايط قرار دارند و در حداکثر آمادگي به سر مي برند. قايقرانان تيم ملي به تنها چيزي که فکر مي کنند حضور با اقتدار در مسابقات و کسب عنوان قهرماني است.
رفيع نيا بيان کرد: حريفان ما در آسيا چين تايپه و ژاپن هستند. تاکنون 3 دوره مسابقه قهرماني آسيا برگزار شده است و ما در هر 3 دوره قهرمان شده ايم و اميدواريم در چهارمين دوره نيز با اقتدار قهرمان مسابقات شويم.
وي افزود: البته کانوپولوي بانوان ايران ديگر فراتر از آسيا است و ما در مسابقات قهرماني جهان حرف براي گفتن داريم. همانطور که در دوره گذشته رقابت هاي قهرماني جهان تيم فرانسه که در جايگاه سوم مسابقات ايستاد و ايتالياي ميزبان را شکست داديم.
رفيع نيا خاطر نشان کرد: از زحمات مسئولان فدراسيون بسيار متشکرم و بايد بگويم که بهترين شرايط براي کانوپولو محيا شد و اميدواريم با کسب قهرماني مزد زحماتي که فدراسيون برايمان کشيد را به بهترين نحو بدهيم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.