تيم از نظر بدني و تکنيکي کاملا آماده است

مربي تيم ملي جوانان کانوپولو گفت: با توجه به شناختي که از تيمم دارم از لحاظ آمادگي تکنيکي و بدني تيم در شرايط بسيار خوبي به سر مي برد. فقط از نظر رواني و کم کردن استرس بايد بچه ها در شرايط مسابقه قرار بگيرند.
مهرداد راشدي اظهار داشت: بعد از مسابقات قهرماني جهان در ايتاليا تقريبا 90 درصد تيم ملي جوانان از اين تيم جدا شد و براي تشکيل يک تيم جديد بيش از 60 قايقران جوان را از سراسر کشور به اردو دعوت کرديم. از اين 60 نفر در حال حاضر 18 کانوپولو کار تقريبا در يک سطح قرار دارند که تيم ملي را از بين اين افراد انتخاب کرديم.
وي افزود: تنها 2 قايقران از ترکيب تيم ملي جوانان تجربه حضور در ميادين بين المللي را دارند و بقيه بچه ها تنها در مسابقات داخلي شرکت کرده اند.
راشدي بيان کرد: در حال حاضر آخرين مرحله اردوي آمادگي را پشت سر مي گذاريم که تا پايان مسابقات قهرماني آسيا ادامه خواهد داشت.
وي تصريح کرد: با حمايت فدراسيون موفق شديم چند بازي با تيم بزرگسالان براي آمادگي بيشتر و آشنايي با شرايط مسابقه انجام دهيم که در روند پيشرفتمان بسيار موثر بود.
راشدي ادامه داد: رقيب اصلي مان در اين مسابقات ژاپن است. بازي هاي آنها را در مسابقات قهرماني جهان و آسيا با دقت آناليز کرديم و با سبک بازي آن ها کاملا آشنا هستيم.
وي خاطر نشان کرد: براي موفقيت در اين مسابقات نياز به حمايت داريم. تيم ما تيم جواني است و اميدواريم با توجه به شرايط ميزباني و تمريناتي که انجام داديم بهترين نتيجه را بگيريم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.