صد در صد قهرمان آسيا مي شويم

محسن شيخلووند کانوپولوکار 27 ساله تيم ملي کمتر از يک هفته ديگر به عنوان کاپيتان تيم ملي کشورمان در مسابقات قهرماني آسيا به ميدان خواهد رفت. وي که به تازگي موفق به دريافت مدرک کارشناسي ارشد فيزيولوي ورزشي شده است تجربيات گرانبهايي در اختيار دارد که با استفاده از آن ها مي تواند نقش بسيار موثري در کسب بهترين نتيجه در اين مسابقات داشته باشد.
کاپيتان تيم ملي کانوپولوي مردان کشورمان گفت: از سال 79 کانوپولو را در اردبيل آغاز کردم و از سال 81 عضو تيم ملي هستم.
محسن شيخلووند ادامه داد: سال 86 با قبولي در دانشگاه به تهران آمدم و تاکنون تمريناتم را در تهران انجام مي دهم.
وي اظهار داشت: از سال 2006 براي اولين بار در مسابقات بين المللي حضور داشتم که اولين تجربه ام مسابقات قهرماني جهان در هلند بود و در آخرين مسابقه مسابقات قهرماني آسيا در چين تايپه را داشتيم که موفق به کسب مدال برنز مسابقات شديم.
شيخلووند بيان کرد: تيم ما نسبت به مسابقات دور گذشته بسيار آماده تر است و بازيکنان بسيار خوبي را در اختيار داريم و به گمان من صد در صد مدال طلا مسابقات را کسب خواهيم کرد.
وي افزود: هم از نظر امکانات و قايق و هم از نظر شرايط تمرين بسيار آماده هستيم و تست آکادمي که روز گذشته انجام داديم نيز نشان از ميزان بالاي آمادگي تيم داد.
شيخلووند ادامه داد: شناخت کاملي از نحوه بازي حريفان داريم و کاملا روي نقاط قوت و ضعف آن ها کار کرديم. حريفان اصلي ما ژاپن و چين تايپه هستند.
وي تصريح کرد: شرايط اردو ها بسيار عالي است تنها موردي که هست مسابقات بين المللي است. فکر مي کنم اگر مسابقات بين المللي بيشتري را تجربه کنيم شرايطمان بسيار مطلوب تر شود.
شيخلووند خاطرنشان کرد: از زحماتي که فدراسيون قايقراني براي کانوپولو کشيده تشکر مي کنم و بايد بگويم که اين ميزان آمادگي در تيم ملي ناشي از حمايت ها و امکاناتي است که فدراسيون در اختيار ما گذاشته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.