قايقرانان مستقيماً از فرودگاه به اردو مي روند

رئيس کميته روئينگ کشورمان گفت: قايقراناني که به مسابقات جهاني زير 23 سال جهان اعزام شده بودند بعد از بازگشت به ايران مستقيما از فرودگاه به اردو مي روند.
عمران پورعسگرپرست با اظهار رضايت از عملکرد پاروزنان کشورمان در مسابقات جهاني بيان کرد: همه قايقرانان توانسته اند عملکرد خوبي از خود به نمايش گذارند خصوصا محسن شادي که در دومين حضور خود در اين مسابقات توانست در مقابله با قايقرانان مطرح و قدرتمند جهان و المپيک مدال طلا را از آن خود کند.
وي افزود: روئينگ 3 سال و 3 ماه است که راه اندازي شده و ما موفق شديم با اين سابقه کم البته با حمايت فدراسيون به اين موفقيت بزرگ دست يابيم.
پورعسگرپرست اظهار داشت: کار بنيادي براي جذب جوانان مستعد و به خدمت گرفتن مربيان خوب خارجي باعث به وقوع پيوستن موفقيت هايي شده که در اين مدت به دست آورديم .
رئيس کميته روئينگ کشورمان گفت: اين مسابقات با توجه به حضور نخبگان المپيک 2008 از سطح کيفي بسيار بالايي برخوردار بود و قهرماني محسن شادي در آن براي ما بسيار حائز اهميت است.
وي ادامه داد: ما طي سال گذشته با به خدمت گرفتن ليوچيون سرمربي آقايان و کولين نورمن بارت سرمربي بانوان اردوهاي مستمر و بدون وفقه اي را براي قايقرانان برگزار کرديم که عملکرد خوب مربيان و تلاش قايقرانان همچنين بحث هاي حمايتي و پشتيابي فدراسيون باعث شد که بچه ها رکوردهاي خوبي در اين مسابقات داشته باشند.
پورعسگرپرست خاطر نشان کرد: پاروزنان بعد از بازگشت به ايران بدون استراحت به اردوها برمي گردند و 25 روز بعد همين نفرات به اضافه چند نفر ديگر به مسابقات قهرماني بزرگسالان جهان که در لهستان برگزار مي شود ، اعزام مي گردند.
وي افزود: مسابقات بزرگسالان به مراتب سخت تر از اين مسابقات است و قايقرانان ما خصوصا محسن شادي کار دشواري را پيش رو خواهد داشت.
رئيس کميته روئينگ کشورمان گفت: بعد از بازگشت از لهستان طبق برنامه اي که به تصويب هيات رئيسه فدراسيون رسيده است به اردوي چين اعزام خواهيم شد و بعد از آن نيز براي شرکت در مسابقات قهرماني آسيا راهي چين تايپه مي شويم.
وي بيان کرد: هدف اصلي ما کسب عنوان قهرماني در مسابقات آسيايي است ، اين دوره از مسابقات سخت تر از دوره پيش خواهد بود زيرا کشورهايي مانند چين، ژاپن، کره، هنگ کنگ و هند که در المپيک حضور داشتند براي نشان دادن قدرت خود مي آيند. در دوره گذشته ما سوم شديم و در اين دوره قصد اولي داريم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.