تيم جوانان ايران بازي برده را به ژاپن واگذار کرد

به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، تيم ملي کشورمان در اين مسابقه با ترکيب رضا دباغ اويسي، هاني دشتي، اميد بابازاده، نيما حجتي، شايگان خيرالهي، رائين ربيعي، مهدي ورزنده و رسول اميني و تيم ملي ژاپن نيزبا ترکيب کيمورو رويوتا، ياناگي تاکاهيرو، واتاناب تومويوکي، تاکاهيرو ميائو، يوسوک نايتو، توموکي تاکرا، مساهيرو کادوي و يوکي هيرو به ميدان رفتند.
با آغاز اين مسابقه اولين حمله نصيب تيم ايران شد. قايقرانان ايران با پاسکاريهاي مداوم به دنبال رسيدن به دروازه ژاپن بودند ولي پاروزنان ژاپني با دفاع بسته خود مانع اين کار مي شدند. با هر حمله ايران ژاپني ها نيز حمله مي کردند تا اينکه در دقيقه 27/5 نيمه اول رضا دباغ اويسي موفق شد اولين گل خود و ايران را در اين رقابتها به ثمر رساند. قايقرانان ايران با اين گل روحيه مضاعفي براي به ثمر رساندن گلهاي بعدي به دست آوردند ولي دفاع بسته ژاپني ها حملات تيم کشورمان را به ثمر گذاشت تا اينکه ژاپني ها بعد از به دست آوردن 2 فرصت خطرناک گل خورده را با مساهيرو کادوي جبران کردند و پس از حدود 1 دقيقه کيمورو رويوتا گل دوم را نيز زد.
در ادامه مسابقه 2 تيم ايران و ژاپن بازي پاياپايي انجام دادند و حملات خطرناکي برروي دروازه ها ايجاد کردند تا بالاخره در ثانيه هاي پايان نيمه اول هاني دشتي گل دوم تيم ايران را به ثمر رساند تا بازي در اين نيمه با نتيجه 2-2 به پايان رسد.
در نيمه دوم نيز ژاپني ها دست از دفاع بسته خود بر نداشتند و موفق شدند با ضربه کيمورو رويوتا به گل برسند. ولي قايقرانان ايران نيز بيکار ننشستند و با پاسکاري در طرفين دفاع موفق شدند با با شوت مهدي ورزنده گل خورده را جبران کنند. بعد از گذشت حدود يک دقيقه حملات مستمر ايران نتيجه داد و خطاي بازيکن ژاپني بر روي قايقران ايران باعث شد داور مسابقه يک پنالتي به سود کشورمان بگيرد که نيما حجتي کاپيتان تيم ملي موفق شد اين پنالتي را گل کند تا مجدداً ايران از حريف پيشي گيرد.
ژاپني ها نيز عقب نکشيدند و موفق شدند نزديک دروازه ايران يک خطا بگيرند که کيمورو رويوتا با شوط يک ضرب خود موفق شد گل تساوي را براي تيمش بزند. قايقرانان ايران که پيروزي در اين مسابقه را مي خواستند مجدداً موفق شدند با گل نيما حجتي به برتري رسند اما يک بدشانسي و خطاي شديد بر روي شايگان خيرالهي بازيکن موثر تيم ملي در 2 دقيقه مانده به پايان بازي باعث شد ژاپني ها با گلهاي ياناگي تاکاهيرو و کيمورو رويوتا 2 گل ديگر به ثمر رسانند و اين مسابقه را با نتيجه 6 بر 5 به سود خود خاتمه دهند.
در اين مسابقه کيمورو رويوتا و يوسوک ناي تو از چين تايپه و نيما حجتي و مهدي ورزنده از ايران کارت سبز دريافت کردند.
ضمن اينکه شنگ به عنوان داور اول، عليرضا آبش زاده به عنوان داور دوم و مهردخت کيادي، مريم طوبي و مجيد معتمدي به عنوان داوران ميز در اين مسابقه به قضاوت پرداختند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.