باشگاه قايقراني اصفهان قهرمان نيم فصل اول کانوپولوي آقايان شد

هفته پاياني نيم فصل اول ليگ برتر کانوپولوي آقايان به ميزباني باشگاه مرزباني ناجا جمعه 22 اسفندماه با صدرنشيني باشگاه قايقراني اصفهان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، هفته چهارم و پاياني نيم فصل اول رقابت هاي ليگ برتر کانوپولوي آقايان به ميزباني باشگاه مرزباني ناجا در استخر بنادر و دريانوردي بندرانزلي ديروز 22 اسفندماه برگزار شد. 7 تيم در روز گذشته حضور داشتند.
در اين رقابت ها باشگاه مرزباني ناجا 4 بر 1 باشگاه سردار شهيد بصير فريدون کنار را از پيش رو برداشت، هيات قايقراني کرمانشاه، 21 بر 0 صدر سبحان بابلسر را در هم کوبيد، مقاومت بسيج زنجان 8 بر 0 سردار شهيد بصير فريدون کنار را مغلوب کرد، باشگاه قايقراني اصفهان 3 بر 2 از سد مرزباني ناجا گذشت، هيات قايقراني کرمانشاه 5 بر 3 بنادر و دريانوردي نوشهر را برد، سردار شهيد بصير فريدون کنار 8 بر 4 صدر سبحان بابلسر را شسکت داد، باشگاه قايقراني اصفهان در مسابقه اي حساس 1 بر 0 بر باشگاه مقاومت بسيج زنجان غلبه کرد و ديدار تيم هاي باشگاه بنادر و دريانوردي نوشهر و سردار شهيد بصير فريدون کنار 8 بر 1 به سود تيم نوشهري به پايان رسيد.
بر اين اساس در پايان نيم فصل اول ليگ برتر کانوپولوي آقايان باشگاه قايقراني اصفهان با 21 امتياز در صدر جدول قرار گرفت، مقاومت بسيج زنجان با 18 امتياز دوم شد و هيات قايقراني کرمانشاه با 15 امتياز رده سوم را از آن خود کرد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.