جوانان تيم ملي مردان مغلوب ژاپن شدند

قايقرانان تيم ملي کانوپولوي جوانان کشورمان امروز 9 مهرماه در روز دوم مسابقات قهرماني آسيا مغلوب تيم ملي ژاپن شدند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، در مسابقه امروز تيم ملي ايران با ترکيب محمدرضا فرخيان، شايگان خيرالهي، مهراد جافري، هاني دشتي، مهدي ورزنده، نيما حجتي، اميد بابازاده و رسول اميني و تيم ملي چين تايپه با ترکيب ماساهيرو کادول، توموکي تاکدا، يوکي هوري، ياناگل تاکاهيکو، کنشيرو ايکموتو، يوسوک نيتو، رگوتا کيمورو و تاکاهيرو ميکائو به ميدان رفتند.
نيمه اول اين مسابقه با تصاحب توپ توسط قايقرانان ايران آغاز شد. اولين حمله تيم ايران با پرتاب زيباي شايگان خيرالهي گل شد تا قايقرانان کشورمان اين مسابقه را با روحيه بهتري آغاز کنند. پس از حمله پاروزنان کشورمان ژاپني ها نيز در حمله به سمت دروازه ما ناکام ماندند تا اينکه رگوتا کيمورو موفق شد گل تساوي را براي تيمش به ثمر برساند. مسابقه پاياپاي 2 تيم در نيمه اول ادامه داشت شوطهاي بازيکنان به سوي دروازه هاي حريف بي نتيجه ماند تا اين مسابقه در نيمه اول با نتيجه 1-1 مساوي به پايان رسد.
در نيمه دوم نيز در ابتداي بازي ژاپني ها توپ را تصاحب کردند ولي در همان ابتدا ورزشکاران ايران با دفاع خوب خود توپ را به سمت دروازه ژاپن هدايت کردند و علي رغم ضربه محکم نيما حجتي به گل دست پيدا نکردند. در ادامه شايگان خيرالهي با يک توپ دزدي از قايقران ژاپني يک ضد حمله براي ايران ايجاد کرد و موفق شد گل دوم را به ثمر رساند.
بعد از دقايقي که موقعيت جدي بر روي دروازه ها ايجاد نشده بود ضربه شديد يوکي هوري بر روي شايگان خيرالهي باعث مصدوميت جزئي وي شد و مدتي خارج از بازي بود ولي خوشبختانه مجدداً به مسابقه بازگشت و بازيکن ژاپن نيز با دريافت کارت زرد از داور مسابقه 2 دقيقه از مسابقه اخراج شد. پس از اين نيز نيما حجتي موفق شد گل سوم تيم ايران را وارد دروازه حريف کند.
اما بعد از چند ثانيه ژاپني ها توسط رگوتا کيمورو به گل دوم خود دست يافتند. بازيکنان ايران در ادامه گل ديگري به ثمر رساندند که از سوي داوران مردود اعلام شد و با خطاي يک ضرب جلوي دروازه ايران رگوتا کيمورو گل تساوي را نيز به ثمر رساند. پس از آن نيز ژاپني ها موفق شدند يک پنالتي از ايران بگيرند و گل چهارم را توسط رگوتا کيمورو وارد دروازه ايران کنند.
اما پس از چند ثانيه اميد بابازاده موفق شد گل تساوي را بزند. در دقيقه 8 و 45 ثانيه نيمه دوم ياناگل تاکاهيکو گل پنجم ژاپن و حدود يک دقيقه بعد شايگان خيرالهي گل پنجم ايران را به ثمر رساندند تا مسابقه در وقت قانوني با نتيجه تساوي 5-5 به پايان رسد و به گل طلايي بکشد.
در وقت اضافه نيز علي رغم حملات متعدد بازيکنان ايران رگوتا کيمورو موفق شد گل ششم و طلايي تيمش را به ثمر رساند و ژاپن را پيروز ميدان کند.
در اين مسابقه شهرام خياطان به عنوان داور اول، شنگ به عنوان داور دوم، فاطمه مولايي، زهرا نيلي و مجيد معتمدي داوران ميز اين مسابقه را قضاوت کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.