سومين مرحله اردوي تيم ملي آبهاي آرام مردان تمديد شد

سومين مرحله اردوي تدارکاتي تيم ملي آبهاي آرام مردان که پيش از اين قرار بود 26 دي ماه به پايان رسد تا 21 بهمن ماه تمديد شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، سومين مرحله اردوي تيم ملي آبهاي آرام مردان کشورمان از 6 دي ماه در 2 بخش کاياک و کانو در درياچه آزادي در حال برگزاري است. اين مرحله از اردو که پيش از قرار بود 26 دي ماه به پايان رسد با تصميم کادر فني تا 21 بهمن ماه تمديد شد.
ايرج اقليمي مدير تيم هاي ملي و سرمربي کاياک، انوش عباسي و محمود ساويز مربيان کاياک و الياس اقليمي سرمربي کانو اعضاي کادر فني تيم ملي آبهاي آرام مردان کشورمان هستند.
در بخش کاياک احمدرضا طالبيان از اصفهان، عليرضا عليمحمدي از البرز، حميدرضا ترکي از بوشهر، هادي جداري از آذربايجان شرقي، بابک دربان و آرمين بخشي زاد از تهران، افشين شعباني از کرمانشاه، سعيد فضل اولي، علي آقاميرزايي و رحمت قادري از گيلان و امين بوداغي و فرزين اسدي از مازندران و در بخش کانو علي باجلان، کيا اسکنداني، سروش رضويان از تهران، شاهو ناصري از کردستان، علي اجاقي از کرمانشاه، عادل مجللي از گلستان، محسن سعادتخواه از گيلان و پژمان ديوسالاري از مازندران در سومين مرحله اردوي تيم ملي آبهاي آرام مردان حاضر هستند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.