اردوي ترکيه تاثير بسزايي در روند آمادگي مان داشته است

عضو تيم ملي اسلالوم پيش از اعزام به مسابقات قهرماني جهان اين رشته در انگليس اظهار داشت: پيست المپيک لندن يکي از سخت ترين پيست هاي اسلالوم دنيا است اما با تمرينات خوبي که انجام داديم اميدواريم حضور درخشاني در مسابقات داشته باشيم.
مهدي کريمي روند آماده سازي تيم را مناسب ارزيابي کرد و افزود: شرايط تمريني خوبي داشتيم. از اسفندماه اردوهاي مستمر در رودخانه دوهزار تنکابن و رودخانه کرج برگزار شد و يک اردوي خوب هم در ترکيه به همراه تيم ملي اين کشور داشتيم.
اين ملي پوش تيم ملي اردوي ترکيه را موثر در روند آماده سازي خود دانست و تاکيد کرد: ضمن اينکه ترکيه اي ها همکاري خوبي داشتند، پيست استاندارد و مناسب اين کشور تاثير بسزايي در آمادگي مان داشت. در اسلالوم پيست بسيار مهم است و پيست ترکيه علاوه بر شرايط مطلوبي که داشت از نظر آب و هوايي شباهت زيادي به ايران داشت و توانستيم زود با شرايط هماهنگ شويم و تمرينات خوبي برگزار کنيم.
کريمي با اشاره به حضورش در تيم ملي از سال 88 اظهار داشت: تجربه زيادي در تيم ملي بدست آوردم اما براي اولين بار است که در مسابقات قهرماني جهان حضور پيدا مي کنم. تلاش زيادي کردم تا به اين حد رسيدم و اميدوارم عملکرد مطلوبي در مسابقات داشته باشم.
وي با اشاره به رقباي قدرتمندش در مسابقات جهاني تصريح کرد: بهترين هاي دنيا در اين رقابت ها حضور دارند. ورزشکاران اسلواکي، اسلووني، آلمان، اسپانيا و فرانسه سطح بسيار خوبي دارند و از آسيا هم ژاپن، چين و قزاقستان جزو رقبايم محسوب مي شوند.
کريمي خاطرنشان کرد: براي حضور در المپيک بايد جزو 10 قايق برتر مسابقات قرار بگيريم و در رقابت هاي آسيايي نيز قايق اول آسيا المپيکي خواهد شد. پيش بيني در خصوص نتيجه ندارم اما همه تلاشم را خواهم کرد تا بهترين عملکرد را داشته باشم.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.