مردان تيم ملي بزرگسالان قدرتمندانه ژاپن را بردند

روز دوم مسابقات کانوپولوي قهرماني آسيا در حالي امروز 9 مهرماه در درياچه مجموعه ورزشي آزادي برگزار شد که تيم ملي مردان بزرگسال کشورمان موفق شدند در برابر ژاپن به پيروزي برسند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، در اين مسابقه نريمان منوچهرنيا، مجيد محمدي، محمدعلي مولايي، محسن شيخلووند، هومن قربان بيدگلي، سالار محسن زاده، علي قدمي و مهدي مهردادآذر براي تيم ملي ايران و کاتيوکي شيباتا، دايسوک وکي، آکيناري ياماشيتا، هيروتاکا فوجي، هاجيم اينوو، هيروکي هوريوچي و تاکاهيرو ايگتو براي تيم ملي ژاپن به ميدان رفتند.
اين مسابقه براي تيم ملي کشورمان به منظور صعود به مرحله بعد بسيار حائز اهميت بود به همين خاطر قايقرانان با تمام قوا به مصاف حريف خود رفتند. در اين مسابقه حساس و نفس گير قايقرانان هر 2 تيم ايران و ژاپن رقابتي پاياپاي با يکديگر داشتند. حملات بي امان هر 2 تيم در اوايل بازي حساسيت اين مسابقه را دو چندان کرده بود ولي قايقرانان ايران با توجه به ميزباني، حضور فعال تماشاگران و تعصبي که داشتند موفق شدند توپ و ميدان را از آن خود کرده و بر روي دروازه ژاپن خيمه زدند تا اينکه بالاخره موفق شدند در دقيقه 8 و 30 ثانيه نيمه اول مهدي مهردادآذر موفق شد گل اول را براي ايران به ثمر رساند. پس از به ثمر رساندن اين گل ژاپني ها در فرصت کمي ک داشتند حملاتي را روي دروازه ايران انجام دادند که با دفاع خود قايقرانان کشورمان ناکام ماندند. در نتيجه مسابقه 1-0 به سود ايران به پايان رسيد.
با آغاز نيمه دوم تيم ژاپن که بازنده بود در ابتدا حمله اي را داشت که مجدداً دفاع ايران آنان را براي رسيدن به گل ناکام کرد. در ادامه حمله ژاپني ها پاروزنان ايران با ضد حمله موفق شدند توسط مهدي مهردادآذر گل دوم را وارد دروازه حريف کنند.
پس از اين گل حملات هر 2 تيم بر روي دروازه ها ادامه داشت تا اينکه شيباتو کاتايوکي موفق شد يکي از گلهاي خورده ژاپن را جبران کند. پس از آن پاروزنان ايران نه تنها بيکار ننشستند و به دفاع روي نياوردند بلکه در 30 ثانيه مانده به پايان بازي محسن شيخلووند گل سوم تيم ايران را به ثمر رساند تا اين مسابقه با نتيجه 3-1 به سود ايران به پايان رسد.
در اين مسابقه چانگ به عنوان داور اول، آبش زاده به عنوان داور دوم، زهرا نيلي، فاطمه مولايي و مهدخت کيادي به عنوان داوران ميز به قضاوت پرداختند.
شايان ذکر است، قايقرانان تيم ملي مردان بزرگسال کشورمان فردا براي صعود به فينال به مصاف تيم ملي چين تايپه خواهند رفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.