مسابقات مسافت 500 متر برگزار شد

مسابقات مسافت 500 متر تست انتخابي تيم ملي آبهاي آرام آقايان بعد از ظهر امروز 24 اسفندماه در درياچه آزادي برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، تست انتخابي تيم ملي آبهاي آرام آقايان از صبح امروز 24 اسفندماه در درياچه آزادي تهران آغاز شده است. اين مسابقات در بخش کاياک و کانو با حضور بيش از 60 قايقرانان رده هاي سني بزرگسالان و زير 23 سال برگزار مي شود.
پس از برگزاري مسابقات مسافت 1000 متر، بعدازظهر امروز رقابت هاي مسافت 500 متر نيز انجام شد. در اين رقابت ها ابتدا قايقرانان به صورت انفرادي در مسافت 500 متر مسابقه دادند و سپس نفرات به ترتيب رتبه در گروه هاي فينال A، فينال B و فينال C قرار گرفتند.
پس از برگزاري اين رقابت ها در مواد کاياک و کانوي 500 متر چهره نفرات برتر اين مسافت مشخص شد.
در بخش کاياک 500 متر افشين شعباني از کرمانشاه با 74 امتياز، بابک دربان از تهران با 68 امتياز و آرمين بخشي زاد از گيلان با 67 اول تا سوم شدند. رضا رئيسي از بوشهر، محمدطاهر افشار از کرمانشاه،، جواد مومني از گيلان، ، صادق زماني از گيلان، پيمان قوي دل از گيلان، سعيد روغني از خوزستان و هادي جعفري از کرمانشاه در رده هاي چهارم تا دهم ايستادند.
در بخش کانوي 500 متر نيز پس از برگزاري دور انفرادي و گروهي کيا اسکنداني با 54 امتياز اول شد، مهرداد دانيالي با 49 امتياز در رده دوم ايستاد و علي باجلان از تهران با 44 امتياز جايگاه سوم را به دست آورد. علي الماسي از همدان، سهيل نوروزنژاد از گيلان، ميلاد توري از گيلان، حبيب مجللي از گلستان، سروش رضويان از تهران، عباس بحري پور از آذربايجان شرقي و مهدي آغاسي از مازندران نيز رده هاي چهارم تا دهم را بدست آوردند.
بر اين اساس رقابت هاي تست انتخابي تيم ملي آبهاي آرام در بخش مردان بعداز ظهر امروز 24 اسفندماه در درياچه آزادي به پايان رسيد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.